Sisukord
Sport
Tänane leht
09.12.2016
Eesti Pressisõbraks valiti Karmen Turk ja -vaenlaseks Toomas Hendrik Ilves Mälumäng Raivo Susi ei looda kiirele väljavahetamisele (3) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Katusekambris külmetav tudeng on hääbuv liik (2) Michalit toetavad nii Ansip kui ka Rõivas (1) Leiger võib juba nädalavahetusel Eestisse jõuda Tartu teadlased avastasid korduvalt katkevate raseduste ootamatu põhjuse (2) Majandus Rahatrükk jätkub veel vähemalt järgmise aasta lõpuni Õiguskantsler ei hinda kobarseadust enne selle jõustumist (1) OPECi otsuses mängis võtmerolli Venemaa Majanduse lühiuudised Advokaadibüroo võttis riigi kaubandusesindaja üle Välismaa Välismaa lühiuudised 9.12.2016 KOHALIK VAADE: Pärast talurahvapartei võitu käib Leedu poliitikas madin lehmade, õlle ja loodete pärast PERSOON: Vasaktriumviraadi taandumine Meesaar püüab migrandid lõksu Arvamus PÄEVAINTERVJUU Pevkur tahab otsused tagatoast välja tuua, Michal vähem poliitkorrektsust (3) Marti Aavik: koolilaps – majanduse vedur? (4) Tarmo Pikner: Ratasele käib Savisaare sigadustest läbi imbunud partei ohjamine ilmselgelt üle jõu (22) Postimees 1897. aastal: Narva vanemad väntsutavad koolilapsi Juhtkiri: Reformierakond vajab nüüd liidrit, mitte juhti (2) Eerik Kergandberg: ajakirjandusvabadus ja õigusemõistmise kohustus (11) Kultuur Peaosatäitja käis neli aastat poksitrennis Olematu plaadiesitlus Kanuti Gildi SAALis Sport Spordi lühiuudised Veerpalu stardib laupäeval Davosi MK-etapil Tagasilöök: patendiamet keelas uue tipphokiklubi nime kasutamise ära Meistrite liigas sai võitmisest karistus Tarbija Marsad, lehmad, vein ja filosoofia Tartu Kaks naist jätsid põlevas majas elu Kodumaine kuusk muutub iga jõuluga pisut kallimaks Kunstisõpru tervitab kusev naine (8) Viis poksivat venda üksteise peal löögitäpsust ei lihvi Tulevasi smartovkasid ehivad kunstiteosed Tartu korvpallikool tahab hoida parima klubi tiitlit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartu korvpallikool tahab hoida parima klubi tiitlit

2 min lugemist
Nõnda vormitakse uusi Tanel Teine ja Tarmo Kikerpille. BC Tartu 11-aastased poisid pallisaalis tehnikat lihvimas. FOTO: Kristjan Teedema

Koos mõne kuu eest aset leidnud Tartu ülikooli akadeemilise spordiklubi korvpallidivisjoni ümberkorralduste ja sponsorimuutusega sai uue nime ka endine Rocki korvpallikool. Sügisest tegutsetakse BC Tartu korvpallikooli nime all ning kooli juhtima asunud Gert Prantsi hinnangul on muutustest juba ka kasu tõusnud.

Tellijale Tellijale

Viimased kuus aastat oli korvpallidivisjoni juht Andres Ottender, kes pidi vastutama nii esindusmeeskonna kui noortetöö eest. Nüüd on vastutus jagatud kaheks: esindusmeeskonna poolt juhib Ivo Hunt ning korvpallikooli osa Gert Prants.

Prants on ise ka noortetreener ning nii on ta saalides toimuvaga hästi kursis. «Korvpallikoolil on palju muresid, näiteks turniiride, varustuse ja kõige seesugusega, ning divisjoni direktor pidi seda kõike suutma hallata,» rääkis ta. Nüüd on aga meeste ja noorte mured eraldi ning nii saab ka korvpallikooli asju paremini korraldada.

08.12.2016 10.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto