Sisukord
Nädala näod
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (3) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (2) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? (1) Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (11) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar (1) Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (45) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama (1) Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kogemus loeb

1 min lugemist
Marko Kaljuveer FOTO: Jaanus Lensment

Kui septembris sai pikka aega Eesti Rahvusringhäälingu sporditoimetust juhtinud Marko Kaljuveerist (52) Eesti Meedia peaprodutsent, oli tema sõnum lihtne: «Võtame eesmärgiks kõik selle, mis Eesti spordihuvilistele võiks huvi pakkuda.»

Alasid, mida Eesti Meedia vahendab, ongi järjest lisandunud. Nüüd on selge, et ka kroonijuveeli, olümpiamängud, toovad 2018. ja 2020. aastal Eesti publikuni põhikanalitena Postimehe veebikeskkond, Kanal 2 ja Kuku raadio. See on suuresti kaheksandat korda teleõiguste läbirääkimisi pidanud Kaljuveeri töö.

Kogemus loeb. On hetki, mida rahvuslik teadvus kunagi ei unusta, ja need tuleb kinni püüda. Sõnas ja pildis. Kaljuveer pole kunagi olnud ainult mänedžer, vaid seisnud ise reporterina kaamera ees nii staadionikatla päikeselõõsas kui ka suusakeskuse lumetuisus. Kaljuveer teab, mille eest ta vastutab, ja teeb ära.

Seotud lood
15.02.2020 17.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto