Sisukord
Jalgpall
Postimees
10.12.2016
Eesti Mälumäng Susi protsess algab tõenäoliselt lähikuudel Palju õnne Dilbert Male Horoskoop Pensioni koju toomise tasu kallineb Tagakülg Kohtunik lubab järgida oma siseveendumust Mudavannid vahelduvad pesuga Toomas Lepp kinnitas nõukogule oma süütust Eesti lühiuudised Uue ministrikandidaat käis Kadriorus Esikülg 10. detsember Väike Vladik tuli Eestisse ravile Majandus Maag teatas Tere ostmisest Ühisdeklaratsioonidega saab tagasi sama palju raha Majanduse lühiuudised Välismaa Rumeenia valib homme parlamenti Rumeenia parteide valimisplatvormid kõik ühte nägu ja sisutühjad Serbia ääremaa sigitab islamiäärmuslasi Arvamus Juhtkiri: vähem silmakirjalikkust (10) Hendrik Alla: kalibreeritud tagumik Värskus tõi võidu Postimees 1914. aastal: sõda Kogemus loeb Ei ühtegi sõna päritolust Sulle, mulle, pigem mulle (1) Ajalugu läbi Eesti fotokuningate kaamerasilma Indrek Schwede veste: jalgpall, meeste viimaseid pelgupaiku Marti Aavik: kes on Eesti eliit ehk seisus kohustab (6) EKI keelekool: endlikepp ja näpupood Kultuur Arhitektid auhindasid parimaid Eesti kultuuri täheatlas: rahvusvärvide sünd Metallica – metal'i tööeetikud Raamat nagu mosaiik: kildudest tervikuks Nädala plaat. Elusam kui aastate eest Aja auk. Sonic Youth murrab läbi Väikene hümn vaimuvalgusele Tähemehe Maal veedetud aastate kroonika Kas Looja tunneb kiusatust? Sport Spordi lühiuudised Sildaru poolel teel tiitli kaitsmisele Venelased on supi sees, millest on raske välja tulla Töö käib Vassiljevi viimase suure lepingu nimel Mariel Gregor: vastumeelsus «kehka» vastu kadugu, aga laiskus samuti (2) Hispaanlaste kasvatatud noore sloveeni tähelend AK Margit Timakov: olgem tasakaalukad Arhitektid auhindasid parimaid Eesti kultuuri täheatlas: rahvusvärvide sünd Raamat nagu mosaiik: kildudest tervikuks Naatukene nihu kaust Aja auk. Sonic Youth murrab läbi Nädala plaat. Elusam kui aastate eest Kas Looja tunneb kiusatust? Väikene hümn vaimuvalgusele Gunda Tire: mida PISA uuring näitab andekate laste kohta? (1) Marti Aavik: kes on Eesti eliit ehk seisus kohustab (6) Peeter Langovitsi tagasivaade: vormelilegendi kiirvisiit Iga teine on ülekaalus – püsti, liigutama, reket kätte ja Arsenali või Manchester City treeneri jutule (10) Karl Pajusalu: kuidas müüa teadusliku sisuga raamatuid? Arter Positsioneerimisest Poliitikud, palun, raputage endale tuhka pähe! (2) Ainult wifist jääb väheseks Nõid Nastja on oma kehaga sõber Taste of Asia: ettevaatlikud Aasia maitsed Rotermanni kvartalis Jüri Nikolajev – Eesti hääl Narvas(t) (47) Võimatu moemissioon: leia müts! Põgus põige põhjamaisele jõululauale Teeks õige stiilipeo? Kurb küll, kui ind kaob. Kust leida tiivad? Raju andmine kontori jõulupeol Esoteerikaäri: palju enamat kui kivikaubandus Autoarvustus:Peugeot 3008. Lõvikutsikas jahib tulevikku Tänavused jõulud tulevad vilkudes ja vilistades Meelelahutus Koomiks Sudoku

Töö käib Vassiljevi viimase suure lepingu nimel

2 min lugemist
Konstantin Vassiljev. FOTO: Bialystok Jagiellonia/Facebook

Suvel 32-aastaseks saanud Eesti jalgpallikoondislasel Konstantin Vassiljevil on parasjagu käsil karjääri parim klubihooaeg. See on loomulikult äratanud mitme klubi huvi poolkaitsja vastu. Nii töötavadki Vassiljevit abistavad inimesed usinasti, et kaubelda talle välja veel üks korralik leping.

Tellijale Tellijale

Vassiljev pallib juba kolmandat hooaega Poola kõrgliigas ning teist hooaega järjest kuulub ta Białystoki Jagiellonia põhitegijate sekka. Just tänavune hooaeg liiga liidri Jagiellonia ridades on tõstnud märgatavalt teiste tiimide huvi Eesti koondislase tegemiste vastu. Vassiljev on 9 tabamusega Poola liiga väravaküttide pingereas teine, 8 resultatiivse sööduga hoiab ta vastavas kategoorias kindlalt esikohta.

Arvestades Vassiljevi vanust, siis on kätte jõudnud sisuliselt viimane aeg, kus võib veel välja kaubelda väga hea lepingu. Nii on ka Vassiljevit esindaval NESTA Sport Groupil, mida veavad endised koondislased Jevgeni Novikov ja Andrei Stepanov, käed-jalad tööd täis. Reisimist on meestel olnud viimasel ajal mitmel suunal ja läbi on põigatud ka Poolast.

«Viimasel ajal käivad läbirääkimised agentide ja Jagiellonia vahel,» tunnistas Vassiljev. «Kuni jaanuarini on klubil eksklusiivselt õigus minuga läbirääkimisi pidada. Alates jaanaurist võin suhelda ka teiste klubidega.»

09.12.2016 12.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto