Sisukord
Eesti
Tänane leht
13.12.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Riigi olulisema tee ehitamine sohu toob riskid (2) Land Roveri rehvi sisse mahub üle poolesaja püstoli (11) Õiguskomisjonis arutati Savisaare toimiku avalikustamise asja Raportis ei soovitata Patareid müüa Esikülg 13. detsember Idarahaskandaali 2 sepistasid mõrvatud poliitiku lähikondsed (4) Ratase oht – kõikuvaid hääli koguni kolmandik Majandus Nafta hind tegi taas ilusa hüppe Valitsusliit tõmbas automaksule pidurit Eestile kahjulik maksutõmblus Välismaa Trumpi ministrivalik meenutab tõsieluseriaali Ukraina koolitunde saadab mürskude kaja Välismaa lühiuudised 13.12. Iraani ja USA jahenevad suhted seavad ajaloolise tuumaleppe ohtu Rünnakud Ukraina eesliinil on ägenenud (1) Arvamus Lea Danilson-Järg: kas visata lapsevanemad koos vanniveega välja? (3) Kristi Malmberg: riigile kahjulik tõmblemine (3) Olev Remsu: vabastatud instinktid ja isolatsionism Heldur Meerits: mässame maksudega, aga kuidas tõsta ettevõtlikkust? (47) Postimees 1991. aastal: ETV peadirektor on mures peaministri surve pärast (1) Juhtkiri: OPECi nafta-show Kultuur Skandaali, seda aga ei tulnudki Jim Jarmusch kõigi aegade parima rokkbändi kallal Sport Venno vedas koduklubi üllatusvõiduni Ott Tänaku suur võimalus sai teoks Spordi lühiuudised Uus aasta, sama loosiratas: Bayern ja Arsenal jälle vastamisi Läti boikott Venemaale: kas eeskuju näitamine või omade karistamine? (1) USAs tahetakse spordifännid relvadega staadionile lubada (1) Võimas algus kruvib ootusi Adik Levin: tippspordist ja oma riigi au kaitsmisest Tallinn Raportis ei soovitata Patareid müüa Tartu Haldusreform ähvardab Vara valla lõhki rebida Aparaaditehases avab viieks päevaks uksed kaubamaja Lastekodulapsed said kingiks kümme tahvelarvutit Suusakeskused läksid üle kiipkaardile Alatskivil Lossi tänaval tuleb peagi kaheksas elamises soolaleivapidu (1) Murdugu luud või voolaku veri – roller derby naised üksteise vastu vimma ei pea Meelelahutus Koomiks Sudoku

Land Roveri rehvi sisse mahub üle poolesaja püstoli

4 min lugemist
Valeri Sergejevi relvaladu – mehe enda jutu järgi ostis ta säärase koguse Poolast sellepärast, et pakuti. FOTO: Kaitsepolitseiamet

Järgnevalt kirjeldatava kriminaalmenetluse moraal on lihtne: naised, ärge jätke oma meest kolmeks tunniks kaubanduskeskuse parklasse ootama, kui ostlema lähete. Ta võib minna turule ning osta sealt 51 püstolit ja püstolkuulipildujat.

Tellijale Tellijale

Just selline lugu juhtus mullu oktoobri lõpus peterburilase Natalja Zavgorodnajaga, kui ta  kaasaga Poolas käis. Naise väitel oli see puhkusereis, pealegi on Poolas toiduained palju odavamad kui Venemaal. «Ostsime toiduaineid,» rääkis ta kaitsepolitsei uurijale. «Olime kuulnud, et Poolas on ilusaid kohti, ja otsustasime seal ringi vaadata.»

Tavaliselt veetis naine Poola kaubanduskeskustes paar tundi, aga tagasiteel kulus Suwałki kaubanduskeskuses lausa kolm tundi, samal ajal kui elukaaslane kannatlikult ootas. «Millega Valeri Sergejev sellel ajal tegeleb, kui teie poes käite?» päris uurija. «Istub autos ja joob kohvi. Meil on termos kogu aeg kaasas,» kõlas vastus.

12.12.2016 14.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto