Sisukord
Korvpall
Tänane leht
13.12.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Riigi olulisema tee ehitamine sohu toob riskid (2) Land Roveri rehvi sisse mahub üle poolesaja püstoli (11) Õiguskomisjonis arutati Savisaare toimiku avalikustamise asja Raportis ei soovitata Patareid müüa Esikülg 13. detsember Idarahaskandaali 2 sepistasid mõrvatud poliitiku lähikondsed (4) Ratase oht – kõikuvaid hääli koguni kolmandik Majandus Nafta hind tegi taas ilusa hüppe Valitsusliit tõmbas automaksule pidurit Eestile kahjulik maksutõmblus Välismaa Trumpi ministrivalik meenutab tõsieluseriaali Ukraina koolitunde saadab mürskude kaja Välismaa lühiuudised 13.12. Iraani ja USA jahenevad suhted seavad ajaloolise tuumaleppe ohtu Rünnakud Ukraina eesliinil on ägenenud (1) Arvamus Lea Danilson-Järg: kas visata lapsevanemad koos vanniveega välja? (3) Kristi Malmberg: riigile kahjulik tõmblemine (3) Olev Remsu: vabastatud instinktid ja isolatsionism Heldur Meerits: mässame maksudega, aga kuidas tõsta ettevõtlikkust? (47) Postimees 1991. aastal: ETV peadirektor on mures peaministri surve pärast (1) Juhtkiri: OPECi nafta-show Kultuur Skandaali, seda aga ei tulnudki Jim Jarmusch kõigi aegade parima rokkbändi kallal Sport Venno vedas koduklubi üllatusvõiduni Ott Tänaku suur võimalus sai teoks Spordi lühiuudised Uus aasta, sama loosiratas: Bayern ja Arsenal jälle vastamisi Läti boikott Venemaale: kas eeskuju näitamine või omade karistamine? (1) USAs tahetakse spordifännid relvadega staadionile lubada (1) Võimas algus kruvib ootusi Adik Levin: tippspordist ja oma riigi au kaitsmisest Tallinn Raportis ei soovitata Patareid müüa Tartu Haldusreform ähvardab Vara valla lõhki rebida Aparaaditehases avab viieks päevaks uksed kaubamaja Lastekodulapsed said kingiks kümme tahvelarvutit Suusakeskused läksid üle kiipkaardile Alatskivil Lossi tänaval tuleb peagi kaheksas elamises soolaleivapidu (1) Murdugu luud või voolaku veri – roller derby naised üksteise vastu vimma ei pea Meelelahutus Koomiks Sudoku

Adik Levin: tippspordist ja oma riigi au kaitsmisest

3 min lugemist
Adik Levin FOTO: Toomas Tatar

Eesti korvpallikoondisele loositi 2019. aasta maailmameistrivõistluste lisakvalifikatsiooniturniirile väärikad alagrupivastased Kosovo ja Makedoonia. Positiivsete asjaolude kokkulangemisel peaksid olema need vastased võidetavad, kuid seejuures saab üheks tähtsamaks teguriks see, et valikturniirist võtaksid osa ka meie tippkorvpallurid.  

Tellijale Tellijale

Mul on hästi meeles Eesti koondise südi võistlus Riias, kus peeti eelmised Euroopa meistrivõistlused. Kohal olid kõik meie parimad ja tulemus oli positiivne, olgugi et medalivõitlusesse nende mäng veel ei küündinud. Mõtlesin toona, et küll see juhtub võib-olla juba järgmine kord.

Kahjuks lõppes tänavu mängitud järgmise EMi valikturniir meile kurvalt – finaalturniirile meie ei pääsenud. Sellegipoolest olid noored mängijad tublid. Nad võitsid kaks esimest mängu ning mingil juhul ei tahaks teha nende mängu kohta kriitikat. Vastupidi, nii mängijad kui ka treenerid andsid endast parima ja rohkem nendelt nõuda oleks ülekohtune. Seejuures olen aga mõelnud, miks meie parimad tippkorvpallurid nendel mängudel ei osalenud.

Kui kas või mõni meie tippkorvpallur oleks valikturniiril koondist aidanud, võinuksime jõuda finaalturniirile. Kindlasti ei lubanud mõnel mängijal osaleda tervis, kuid esitati ka sellised põhjused, mis näitasid, et oma leivaandja meeskonnas mängimine on palju tähtsam kui kaitsta oma riigi au.

12.12.2016 14.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto