Sisukord
Eesti
Tänane leht
13.12.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Riigi olulisema tee ehitamine sohu toob riskid (2) Land Roveri rehvi sisse mahub üle poolesaja püstoli (11) Õiguskomisjonis arutati Savisaare toimiku avalikustamise asja Raportis ei soovitata Patareid müüa Esikülg 13. detsember Idarahaskandaali 2 sepistasid mõrvatud poliitiku lähikondsed (4) Ratase oht – kõikuvaid hääli koguni kolmandik Majandus Nafta hind tegi taas ilusa hüppe Valitsusliit tõmbas automaksule pidurit Eestile kahjulik maksutõmblus Välismaa Trumpi ministrivalik meenutab tõsieluseriaali Ukraina koolitunde saadab mürskude kaja Välismaa lühiuudised 13.12. Iraani ja USA jahenevad suhted seavad ajaloolise tuumaleppe ohtu Rünnakud Ukraina eesliinil on ägenenud (1) Arvamus Lea Danilson-Järg: kas visata lapsevanemad koos vanniveega välja? (3) Kristi Malmberg: riigile kahjulik tõmblemine (3) Olev Remsu: vabastatud instinktid ja isolatsionism Heldur Meerits: mässame maksudega, aga kuidas tõsta ettevõtlikkust? (47) Postimees 1991. aastal: ETV peadirektor on mures peaministri surve pärast (1) Juhtkiri: OPECi nafta-show Kultuur Skandaali, seda aga ei tulnudki Jim Jarmusch kõigi aegade parima rokkbändi kallal Sport Venno vedas koduklubi üllatusvõiduni Ott Tänaku suur võimalus sai teoks Spordi lühiuudised Uus aasta, sama loosiratas: Bayern ja Arsenal jälle vastamisi Läti boikott Venemaale: kas eeskuju näitamine või omade karistamine? (1) USAs tahetakse spordifännid relvadega staadionile lubada (1) Võimas algus kruvib ootusi Adik Levin: tippspordist ja oma riigi au kaitsmisest Tallinn Raportis ei soovitata Patareid müüa Tartu Haldusreform ähvardab Vara valla lõhki rebida Aparaaditehases avab viieks päevaks uksed kaubamaja Lastekodulapsed said kingiks kümme tahvelarvutit Suusakeskused läksid üle kiipkaardile Alatskivil Lossi tänaval tuleb peagi kaheksas elamises soolaleivapidu (1) Murdugu luud või voolaku veri – roller derby naised üksteise vastu vimma ei pea Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ratase oht – kõikuvaid hääli koguni kolmandik

3 min lugemist
Kersti Sarapuu. FOTO: Eero Vabamägi

Võimuliidu loomisel lohutas Keskerakonna juht Jüri Ratas iseennast ja oma meeskonda mõttega, et n-ö savisaarlasi on riigikogu 27 liikmest vaid kaks. Iga viimase aja isikupõhine hääletus näitab aga, et neid on endiselt kümmekond ja nad on endiselt kriitilised.

Tellijale Tellijale

Kõrvaltvaatajatele jäi arusaamatuks, miks ei tulnud Ratase leer riigikogu n-ö Edgar Savisaare leerile vastu ega soostunud fraktsiooni uueks juhiks üksmeelselt valima Erki Savisaart. Järjekordsed muudatused tulenesid sellest, et Martin Repinski asemel sai maaeluministriks napid 20 päeva fraktsiooni juht olnud Tarmo Tamm.

Savisaarlased leppisid, et Erki Savisaar ei saa ministriks, mis oli nende algne ettepanek, aga tuldagu siis niigi palju vastu, et Savisaarest saaks fraktsiooni esimees. Ei, häältega 18:8 tõusis fraktsiooni etteotsa hiljuti ka erakonna volikogu juhiks valitud Kersti Sarapuu. Fraktsiooni aseesimeesteks said Savisaar ja Valeri Korb.

12.12.2016 14.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto