Sisukord
Autosport
Tänane leht
15.12.2016
Eesti Valitsus plaanib keelata tubakatoodete väljapaneku poodides Tallinna vanausuliste palvela vabanes majavammist (1) Mälumäng Tallinnas juveelipoodi röövinud lätlasi tahab karistada ka Tšehhi Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Esikülg 15. detsember Tartus müüakse krunti kaitsealuse taime kasvukohas Sundravile saatmine on õigustatult keeruline E-sigarettide turgu ootab suurpuhastus (1) Majandus Zimmermann: Tartu–Riia kiirrongi võiks kohe käima panna (27) Soome majandus tõuseb tuhast Välismaa Aleppolastel pole pääsu (2) Välismaa lühiuudised 14.12.2016 Kaks Yle töötajat panid Sipilä afääri kajastamise tõttu lahkumisavalduse lauale Välismaa lühiuudised 15.12 Soome peaministrit süüdistatakse Yle vaigistamises PERSOON: Hea politseinik, halb politseinik ja Leedu õudustäratav poliitika Külmunud ja kodutud: Belgradi lõksu jäänud migrandid jõuluimele ei looda (1) Arvamus Kristjan Lepik: Rail Balticust võidaks kõik Eesti elanikud (27) Kristel Mets: eestlane karmistab, soomlane vabastab (1) Aivar Pau: mobiilside kauba peale (1) Juhtkiri: e-sigareti turg vajab reguleerimist Postimees 1939. aastal: Punaarmee 60 miili kaugusel Botnia lahest? Kultuur Lihtne ja lummav lumefantaasia Teatri sünd on ime Kultuuri lühiuudised Sport Spordi lühiuudised Kuidas peatreenerid kaotusest üle saavad? Tänaku uus paarimees: eesmärk on tulla maailmameistriks Valgas võivad pead lendama hakata, Raplal uus sihtmärk Tallinn Tallinna vanausuliste palvela vabanes majavammist (1) Tarbija Postimees testib: parim verivorst on tugeva tekstuuri ja küllusliku maitsega (2) Tartu Näitlejad roheliselt lavalt ilmuvad vaatajate ette ekraanidele Keevitaja Uku otsib tööd juba 13 kuud (1) Alatskivi koolimaja soojendab maaküte Töötukassa juht: pikaajaline tööotsija peab olema paindlikum (3) Kasepää vallajuhid nõustuvad ühinemisega, hambad ristis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänaku uus paarimees: eesmärk on tulla maailmameistriks

3 min lugemist
Martin Järveoja FOTO: Aldo Luud / Õhtuleht

Kui järjekindlalt rallimaailma tippu rühkiv Ott Tänak tegi Martin Järveojale ettepaneku hakata uuel hooajal tema kaardilugejaks, ei mõtelnud 29-aastane mees kaua. «Ütlesin kohe jah! See on üks minu suuremaid unistusi alates selles, kui hakkasin ralliga tegelema. Eesmärk on alati olnud üks – jõuda tippu ja tulla maailmameistriks,» rääkis Järveoja. 

Tellijale Tellijale

Lõppenud hooajal Sander Pärna ja Karl Kruuda kaardilugejana WRC 2 arvestuses vaid mõnel üksikul MM-rallil osalenud mees astus selle otsusega pika sammu oma eesmärgi täitumise poole. Koos Tänakuga kihutatakse uuel rallihooajal WRC-sarja absoluutses tipus M-Spordi meeskonna tuliuue Ford Fiesta WRC-autoga ning kõige eelduste kohaselt hakatakse võitlema MM-sarja kõige kõrgemate kohtade eest.

Viimased kolm hooaega on Tänak jaganud autot Raigo Mõlderiga. Tänavuse hooaja lõppedes otsustas aga kaardilugeja kõrvale astuda. «Otsuse langetasime koos ning lahku läksime väga rahumeelselt ja ilma igasuguste probleemideta. Raigo taandumise põhjused on isiklikumad ning see ei mõjuta meie igapäevast elu. Kindlasti jätkame mingil tasemel koostööd ning ta ei lahku veel autospordist kui sellisest,» selgitas Tänak paarimehe vahetust.

14.12.2016 16.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto