Sisukord
Korvpall
Tänane leht
15.12.2016
Eesti Valitsus plaanib keelata tubakatoodete väljapaneku poodides Tallinna vanausuliste palvela vabanes majavammist (1) Mälumäng Tallinnas juveelipoodi röövinud lätlasi tahab karistada ka Tšehhi Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Esikülg 15. detsember Tartus müüakse krunti kaitsealuse taime kasvukohas Sundravile saatmine on õigustatult keeruline E-sigarettide turgu ootab suurpuhastus (1) Majandus Zimmermann: Tartu–Riia kiirrongi võiks kohe käima panna (27) Soome majandus tõuseb tuhast Välismaa Aleppolastel pole pääsu (2) Välismaa lühiuudised 14.12.2016 Kaks Yle töötajat panid Sipilä afääri kajastamise tõttu lahkumisavalduse lauale Välismaa lühiuudised 15.12 Soome peaministrit süüdistatakse Yle vaigistamises PERSOON: Hea politseinik, halb politseinik ja Leedu õudustäratav poliitika Külmunud ja kodutud: Belgradi lõksu jäänud migrandid jõuluimele ei looda (1) Arvamus Kristjan Lepik: Rail Balticust võidaks kõik Eesti elanikud (27) Kristel Mets: eestlane karmistab, soomlane vabastab (1) Aivar Pau: mobiilside kauba peale (1) Juhtkiri: e-sigareti turg vajab reguleerimist Postimees 1939. aastal: Punaarmee 60 miili kaugusel Botnia lahest? Kultuur Lihtne ja lummav lumefantaasia Teatri sünd on ime Kultuuri lühiuudised Sport Spordi lühiuudised Kuidas peatreenerid kaotusest üle saavad? Tänaku uus paarimees: eesmärk on tulla maailmameistriks Valgas võivad pead lendama hakata, Raplal uus sihtmärk Tallinn Tallinna vanausuliste palvela vabanes majavammist (1) Tarbija Postimees testib: parim verivorst on tugeva tekstuuri ja küllusliku maitsega (2) Tartu Näitlejad roheliselt lavalt ilmuvad vaatajate ette ekraanidele Keevitaja Uku otsib tööd juba 13 kuud (1) Alatskivi koolimaja soojendab maaküte Töötukassa juht: pikaajaline tööotsija peab olema paindlikum (3) Kasepää vallajuhid nõustuvad ühinemisega, hambad ristis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Valgas võivad pead lendama hakata, Raplal uus sihtmärk

3 min lugemist
Valga-Valka/Maks&Mooritsa peatreener Juris Umbraško. FOTO: Rein Säinas/Valgamaalane

KORVPALL. Mitmed Eesti meistriliiga klubid võtavad jõulupühade tõttu tekkivat pausi õnnistusena, sest olemasolevate pallurite vigastusi saab lappida ja hooaja otsustavaks pooleks täiendusi otsida. Detsembri algus on enim räsinud kaksiklinna Valga-Valka klubi, sest TLÜ/Kalevisse lahkunud Kristo Saage näol oli tegu asendamatu mängijaga.

Tellijale Tellijale

«Saage oli meie kindral ja kui teda pole, siis valitseb väljakul kaos. Eeldasin, et Saage asemel kerkib esile mõni uus liider, aga seda pole juhtunud. Seega oleme sunnitud ühe liidriomadustega mängija juurde hankima. Et Eestist pole absoluutselt kedagi võtta, vaatame Läti poole – sealt võib leida mõne mehe, kes pole praeguses klubis rolliga rahul. Lähipäevadel midagi ei juhtu, aga pärast pühi küll,» võttis Eesti ja Läti liiga peale viis järjestikust kohtumist kaotanud Valga-Valka mänedžer Antti Vasar meeskonna seisu kokku.

Vasar ei salanud, et on tiimi senistes esitustes pettunud. «Ma ei uskunud, et me nii õhukesed oleme. Peeglisse peavad vaatama kõik – nii pallurid kui peatreener Juris Umbraško. Kõik peavad endalt küsima, miks nad siin on ja mille eest nad üldse raha küsivad. Saame täna juhtkonnaga kokku ja arutame, miks me sellises seisus oleme ning millal me muudatused ellu viime. Mõtiskleda tuleb ka treeneri jätkamise üle – kui teatud ajaks eesmärke täidetud pole, siis on õhus ka treenerivahetus.»

14.12.2016 16.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto