Postimehe vahendusel näeb tuliseid duelle

Kregor Zirk. FOTO: Raul Mee

UJUMINE. Täna õhtupoolikul algavad Tallinnas Kalev SPA ujulas traditsioonilised ujumise lühiraja meistrivõistlused. Stardis on Eesti paremik. Postimehe lugejatele on hea uudis see, et sport.postimees.ee veebilehe vahendusel näeb otsepilti kõigist kolmest võistluspäevast.

Tellijale Tellijale

Tänasest kuni esmaspäevani kestvad Eesti meistrivõistlused on toonud pühadeajaks koju ka mitmed välismaal õppivad ja treenivad Eesti ujujad. Meie tõelistest tippudest asuvad meistritiitleid püüdma nii Kanada lühiraja MMil käinud koondislased, tiitlivõistluselt eemale jäänud USA ülikooli tudeng Ralf Tribuntsov kui ka värskelt Põhjamaade meistrivõistlusel viis Eesti rekordit püstitanud noor talent Kregor Zirk, rääkimata muidugi mitmetest teistest kohalikest tippudest. Enne meistrivõistluste algust heidame pilgu kõige tulisematele vastasseisudele, mida kolme päeva jooksul näha saab.

Juba meistrivõistluste avaala 50 meetri vabaltujumine tõotab põnevat duelli Pjotr Degtjarjovi ja Daniel Zaitsevi vahel. Kumbki mees tänavu tiitlivõistlustel ei käinud, seda näljasemad ollakse ilmselt kodupubliku ees. Kõige kõrgemate kohtade nimel heitleb ka Zirk, kes ilmselt jahib lisaks kehtivat juunioride rekordit (22,08).

16.12.2016 19.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto