Sisukord
Maailm
Tänane leht
21.12.2016
Eesti Mälumäng Berliini jõulurõõmu varjutab lein (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Rajatav suusakeskus ei jää Lõuna-Eestile alla Tagakülg Kaljurand: valijameeste lubadused ei pidanud Valitsus sai haldusreformivaidluses pool võitu Eesti lühiuudised Suurim liiklushuligaan jäi vahele 22 rikkumisega (9) Kas Eesti metsa on tõesti nii palju juurde kasvanud, et seda rohkem raiuda? (5) Majandus HKScani juht: peamine probleem oli huvide konflikt Ukraina riigistas suurima erapanga Majanduse lühiuudised Korterihinnad kerkivad, kuid buumi pole oodata (1) Välismaa Berliini eestlased jõuluturul juhtunust Rünnakuid ja nurjatud rünnakuplaane Saksamaal Merkeli vaenlased asusid rünnakule (4) Islamistid näevad jõuluturgudes lihtsat sihtmärki Saksa õudusunenägu sai ilmsiks Türgi tasumistund seisab veel ees Arvamus Allan Sims: mis on metsa juurdekasv ja kuidas keskkonnaagentuur seda mõõdab (2) Erkki Bahovski: kas tuleb Mordor või saame elada edasi Kääbiklas? (11) Johanna Vahuri: milleks end ilmaasjata ohtu seada? Juhtkiri: eurooplaste tõehetked (20) Paul Varul: haldusreform – 5000 ei ole ainumäärav Kultuur Salapärase Tiiu Variku lugu ETV ekraanil Prantslased tulevad Vabale Lavale maailma parandama Sport Spordi lühiuudised Spordi lühiuudised Maailma kolmas mees peab leppima tugevuselt teise sarjaga Rallimees vahetab MM-sarja koolipingi vastu Klavan annab Kloppile kõvasti peamurdmist Purjetajad panevad end 1. jaanuaril jääkülmas vees proovile Ebareaalsed 61 kolmepunktiviset ühes mängus - kas Eesti treenerid laseks sel juhtuda? Pussitajast röövel seadis tipptennisisti karjääri ohtu (1) Tarbija Ravimid, mida tasub enne jõule varuda Tervisekülje lühemad lood Tartu Tartu kavandab Anne kanalile hiiglaslikku paadisadamat (2) Linn ehitab äpardunud mänguväljaku asemele uue Kohtuotsus isepäiseid vallajuhte ei heiduta Noor sõudja napsas treenerilt tippmargi Ajage aga nina püsti, Tartus jõulukuul vaatamist jätkub Õpilased meisterdasid lasteaiale kinke (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Saksa õudusunenägu sai ilmsiks

3 min lugemist
Rünnatud jõuluturg asub kuulsa Keiser Wilhelmi Mälestuskiriku kõrval. Ekraanil seisab tekst: «Kurbuses ja kaastundes ohvritele ning kõigile, keda see puudutas.» FOTO: John Macdougall / AFP / Scanpix

Olukord Saksa pealinnas Berliinis muutus eile, päev pärast rünnakut Breitscheidplatzi jõuluturule veelgi ärevamaks, kui võimud teatasid, et pole kindlad, kas on vahistanud õige kurjategija. See aga tähendas, et tegelik ründaja oli endiselt vabaduses.

Tellijale Tellijale

«Meil on üks kahtlusalune, kuid me ei ole kindlad, et ta on kurjategija, ja me ei tea, kas tegutses vaid üks kurjategija. Relva ei ole me leidnud ja seetõttu on ohutase jätkuvalt kõrge,» teatas eilsel pressikonverentsil Saksa föderaalse kriminaalpolitseiameti (BKA) juht Holger Münch.

Korrakaitsejuht hoiatas ka võimalike jätkurünnakute eest, öeldes, et sellistel juhtudel  tuleb arvestada suure võimalusega, et rünnakuid tuleb veelgi.

20.12.2016 22.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto