Sisukord
Muusika
Postimees
27.12.2016
Eesti Kaks Hiiu valda ajavad jonni Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Tagakaas Horoskoop Limonaadimaks ilmselt piimatooteid ei puuduta Eesti merekaitse neli valikut Jõuluvanad möllasid jõululaupäeval lainetes Riik vajab sõjalaevu, koptereid ja kaldaradarivõrku (22) Põllumehed tulevad ükskord Toompeale valitsust tänama (3) Majandus Norra investeerib vaid jätkusuutlikkusse Ettevõtted pöörduvad üha enam töövaidluskomisjoni Majanduse lühiuudised Internetihiiud viivad Eestist välja miljoneid (4) Välismaa KOMMENTAAR: Kõige taga paistab ikkagi Süüria sõda (5) Hololei: lausa piinlik öelda, aga transpordis oli hea aasta Terroriakti ei peeta tõenäoliseks Ungari piirilinna isepäine meer keelas burka ja homoseksuaalsuse (2) Välismaa lühiuudised: 26.12.2016 Arvamus Ahto Lobjakas: pilves parved (12) Jaak Uibu: on aeg rahvastikukriisi lahendama hakata (23) Taavi Minnik: Oudekki Loone hüperboloid (33) Rait Maruste: vilets algus, proua president (36) Jüri Allik ja Karin Täht: mis seletab meie laste edu PISA testis? (3) Postimees 1945. aastal: agitaator sm. Aleksander Kirchbaum Juhtkiri: Süüria sõja ohvrid (1) Kultuur Jää hüvasti, valge soulimees! Tahte triumf Sport Spordi lühiuudised Saarepuu: kogu meie MMi koondis suudab sõita 30 parema hulka (1) Teadlased: võit teeb fännid enesekindlamaks ja seksikamaks Lennupiloodist vanameister asub noori kimbutama Mitmes mängus saab Klavan seitsme päeva jooksul platsile joosta? Tartu Võidutöö kaunistab kohaliku põllumehe jõulukaarte Raatuse kool jagab end remondi ajal kahte majja (1) Tegusates linnalaagrites läheb koolivaheaeg asja ette Priit Pullerits: Mati Alaveri suur kättemaks (7) Jalgpall peab olema lõbus, muidu lapsed ei mängi Pianist Tanel Joamets: minu loomusega sobib Skrjabin (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jää hüvasti, valge soulimees!

4 min lugemist
Aasta on 2007: George Michael esineb Ateenas. FOTO: John Kolesidis/Reuters/Scanpix

Popmuusikakangelaste suremisest on tänavu kujunenud juba teatav uusnormaalsus, kui surma kohta üldse nii võib öelda. Iga surm on mingis mõttes erinev ja sama, mingis mõttes ainukordsus ja klišee ühel ajal.

Tellijale Tellijale

George Michaeli surm oli ootamatu, kuna vanust vaid 53. Teadaandes on napilt märgitud, et surm saabus kodus ja une pealt ning põhjuseks süda. Tervisehäire linnukesi oli laulja CVsse ka varem sisse kantud. 2011. aastal viidi Michael kopsupõletikuga intensiivravisse, kus ta vaakus hinge ja mille tõttu parasjagu väljamüüdud saalidele väldanud «Symphonica Tour» ajutiselt katkes.

George Michael oli üks suurimaid briti popstaare läbi aegade ja suurim, kelle andis maailmale ultrapopi kümnend, 1980ndad. Kreeka päritolu ja Põhja-Londonis sündinud Michael (kodanikunimega Georgios Kyriacos Panayiotou) alustas juba 18-aastasena koos Andrew Ridgeley’ga bändis Wham!, millest sai briti uue popi üks suurimaid sensatsioone.

23.12.2016 28.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto