Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Raatuse kool jagab end remondi ajal kahte majja

2 min lugemist
Ülejõe linnaosas asuva Raatuse kooli vanemate klasside õpilased hakkavad oma koolimaja suure remondi ajal suure tõenäosusega õppima Ropka linnajaos Ploomikese lasteaia selles osas, kus varem tegutses Waldorfi kool. FOTO: Sille Annuk

Jaanipäeva paiku peab Raatuse kool oma majast välja kolima, sest põhjalik remont säilitab vanast vaid kandekonstruktsioonid.

Pikalt kestnud kaalumine, kuhu remondiaastaks ma­­hu­­tada Raatuse kool, on lõppemas. Abilinnapea Tiia Teppan ütles, et 5.–9. klassid saavad Ploomikese lasteaia hoone selle osa, kus tegutses Waldorfi kool. Algklassidele jäävad Eerikal ruumid, mis vabanevad Kesklinna lastekeskuse valmimise järel.

Tellijale

Sõnum on nüüd ka hoolekogus öeldud, kuigi ametlikult vormistatud otsust ei ole.

Kaalumisel oli veel Liivi tänava arhiivihoone, ent see on ära lubatud Tartu ülikoolile. Vaatamas käidi ka Eesti Rahva Muuseumi endist peamaja Veski tänavas, aga see ei sobinud ruumilahenduselt. Õppetööd kahes vahetuses ei soovitud ja nii jäi valikute ring kaunis kitsaks.

22.02.2020 24.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto