Jalgpall peab olema lõbus, muidu lapsed ei mängi

Jalgpalliliidu lastejalgpallikoolituse praktikaosa hakatuseks tehti kaks soojendust. Pildil üritab teadlikumaks lapsevanemaks saada soovivalt Kaspar Koortilt (vasakul) palli ära lüüa Tammeka noortetreener Selen Elbe, kes on juhtumisi ka nüüd teadlikuma isa poja rühma juhendaja. FOTO: Sille Annuk

Tartu Postimehe reporter Kaspar Koort osales jalgpalliliidu lastejalgpallikoolitusel, et saada senisest teadlikumaks jalgpallilapsevanemaks.

Tellijale Tellijale

Läinud nädalal kaikus üle Sepa jalgpallikeskuse seitsme mehe hüüatus: «Üks, kaks, kolm – mõmmi!» Karete Konsumis sisseoste teinud valvsad kodanikud ei pidanud siiski hakkama politseijaoskonna numbrit valima – tegu ei olnud kommionude talvise treeninglaagriga, vaid just sai läbi üks tegevusmäng Eesti jalgpalli liidu (EJL) lastejalgpallikoolitusel.

Kaks aastat tagasi võtsin oma toona viieaastasel pojal käest kinni ja seadsime sammud Tammeka treeningule. Mitte selleks, et tast vormitaks seal uus Messi või Ronaldo, vaid selleks, et poiss saaks maast madalast külge sportimisharjumuse. Kaaslastega arvestamine, otsuste tegemise julgus ja sellised asjad sinna juurde.

23.12.2016 28.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto