Sisukord
Korvpall
Tänane leht
31.12.2016
Eesti Dilbert Male Mälumäng Palju õnne Must aasta liikluses (5) Horoskoop Tagakülg Korsakipaar jõudis pärale Teatri Kodus tehti üheskoos suud magusaks Kaks protsenti pole piisav (3) Eesti lühiuudised Suur mure pani muidu diskreetsed ehitajad lobisema Originaalsest ideest sündis haarav lugu Eestist Kirjeldamatu viletsuse kirjeldamine (1) Kes tegi? Ise tegi! Välismaa Afganistani varjatud epideemia – poiste seksiorjus Bacha bāzī Välismaa lühiuudised: 31.12.2016 Obama sanktsioonid Venemaa vastu Ohvrite leidmise kadalipp Nihilismi ja koprofaagia aasta Arvamus Juhtkiri: meelekindlust! Eesti spordiaasta 2016 5 + 1 mõjukaimat sündmust (1) Tiit Tammaru, Kristina Kallas, Raul Eamets: eestluse ja Eesti rahvusriigi tulevik (28) Eesti spordi hea süsteem peab saama pettekujutelmast tegelikkuseks Kultuur 16 kultuurisündmust, mis mõjutasid 2016. aastat Sport Spordi lühiuudised Aare Hallikost saab Eesti esimene professionaalne vilemees Kas NHLi ahnuse tõttu jääb olümpiahoki tähtedeta? Red Bulli aina kasvav spordiimpeerium Eesti spordiaasta 2016 5 + 1 mõjukaimat sündmust (1) Eesti spordi hea süsteem peab saama pettekujutelmast tegelikkuseks AK Julgeolekuväljavaade 2017: diplomaatial saab olema veel suurem kaal (50) 16 kultuurisündmust, mis mõjutasid 2016. aastat Tiit Tammaru, Kristina Kallas, Raul Eamets: eestluse ja Eesti rahvusriigi tulevik (28) Savisaare poliitiline hääbumine keeras peenhäälestajate vindi maha (3) Maakera kumerus ja demokraatia jõudsid logistikasse (2) Arter Horoskoop 2017 Horoskoop In memoriam 2016 Aastalõpuintervjuu: Mis aeg see küll ometi on, Tõnu Õnnepalu? (10) Loomade särtsakas laulutrall Postimehe aasta parimad fotod ja videod Kinoteater teeb Tarantinot Suur spikker vana-aastaõhtu telekanalite surmaheitluseks Nii nad rääkisid…. Moepilk tulevikku Trennitrendid – mis meid uuel aastal liikuma paneb? Innovatsiooniaasta 2017: eestlased tahavad maailma vallutada, maailm vaatab itta Uue aasta toidutrendid: lilla, kookos, suudlid Ootame uusi häid uudiseid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aare Hallikost saab Eesti esimene professionaalne vilemees

2 min lugemist
Aare Halliko annab Tartu meeskonna peatreenerile Gert Kullamäele aru. FOTO: Tairo Lutter/Õhtuleht/Scanpix

Eesti praegune parim rahvusvahelisel tasemel korvpallikohtunik Aare Halliko, kes on kümme aastat Eesti korvpalliliidus kohtunike tööd juhtinud, otsustas loobuda tööst alaliidus ning pühenduda ainult vilemehe ametile. Nii võib teda nimetada professionaalseks vilemeheks. «Ei tea, mis nime sellele nüüd täpselt anda, aga jah, sellise otsuse ma tegin ning vähemalt sügiseni keskendun vilistamisele. Eks näis, kuidas see õnnestub,» ütleb Halliko.

Tellijale Tellijale

Halliko vilistab praegu nii Euroopa tugevaima klubisarja Euroliiga mänge, lisaks VTB ühisliigat, EuroCupi, Balti liiga ja Eesti liiga kohtumisi. Tavaliselt on tal nädalas üks või kaks tippliigade mänge. Ühes kuus vilistab ta tavaliselt kuus kohtumist välisliigades ja neli-viis kodus. «Eelmisel aastal oli mul näiteks 53 välismängu, sealt jäid välja veel Balti liiga kohtumised ja tiitlivõistluste mängud,» loetleb kohtunik.

30.12.2016 03.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto