Sisukord
Eesti
Postimees
03.01.2017
Eesti Uuele Eesti kaardile jääb kolm korda vähem omavalitsusi (6) Ohutusõppusel sattus tulekustutisse vee asemel kütus (3) Lammutamisele minevast majast avastati Weizenbergi unustatud skulptuur (1) Hundid hoiavad tervet küla hirmu all (17) Mälumäng Mesikeelne hobinäitleja nõudis tutvumisportaalis naistelt raha (4) Male Horoskoop Dilbert Palju õnne Tagakülg Majandus Kuhu investeerida 2017. aastal? Parima prognoosi tegi Postimehe toimetus Välismaa Venemaa plaanib Valgevenesse viia tavatult palju sõjavarustust (3) Välismaa lühiuudised Põhja-Koreas toimub ka õppetöö relva abil Türgi jääb pikaks ajaks haavatavaks Arvamus Valdo Randpere: oma vigu tuleb tunnistada (16) Ahto Lobjakas: öös on kõik presidendid hallid (4) Marti Aavik: president, pagulane ja kooseluseadus (3) Juhtkiri: kõhutunne või kohvipaks? (1) Postimees 1921. aastal: kuidas elada ülikiirel ajal? Maarja Vaino: hajevil ühiskond tukub, kas kukk toob äratuse? (9) Kultuur Kultuuri on meil üha rohkem, ent selle mõtestamist aina vähem (1) Lammutamisele minevast majast avastati Weizenbergi unustatud skulptuur (1) Sport Spordi lühiuudised Pijpersi teine tulemine: Flora tõi meeskonda ohtralt kogemust Liverpool – ülimagusast võidust valusa viigini Auhinnaga pärjatud Vassiljevit ootab ees suurte valikute aeg Eriväelase põlvelöök oli amatööri staatuses Barutole liiast Keerulises olukorras käsipallikoondis võtab ühe mängu korraga Vabaagendiks saanud Hundil algab pingeline periood (1) Ei mingit pohmelli, vaid ainult sport – ka 1. jaanuaril! Tartu Valdur Mikita: inimese õnnevalemisse kuulub hästi vähe asju Iraani põgenik on väsinud riigi kulul elamisest (2) Kõikidel geenidoonoritel avaneb võimalus pärida oma DNA-infot Rahvusvahelise kooli unistus avarast majast täitub juba õige pea Lahkuv prefekt Tarmo Kohv: tuleb teha otsuseid, et elu läheks edasi Elektriteater otsib uuel aastal uut kodu (1) Parim uusaastalubadus – jätkata katkenud kooliteed Turg teeb hüppe uude ajastusse Lavastaja Andres Noormets: kui ise ei vali, valitakse sinu eest Sulgpallipaar loodab uut tõusu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mesikeelne hobinäitleja nõudis tutvumisportaalis naistelt raha

4 min lugemist
Harrastusnäitleja Margus Sepp ostäitjana seriaalis «Suletud uste taga». FOTO: TV3 video kuvatõmmis

Kõik algas sõnadest. «No näed nüüd on sul mees, kes sind hindab ja kohtleb kui printsessi,» kirjutas 37-aastane hobinäitleja ja kassiir Margus Sepp 2014. aasta oktoobris ühele oma ohvrile. Veidi hiljem jätkas ta nii: «Kallis sa oled iga minut mul südames ja hinges ja peas.» (Mehe kirjaviis nüüd ja edaspidi muutmata – toim)

Tellijale Tellijale

Vestluse teiseks osapooleks olnud naine oli jutust väga meelitatud, hoolimata sellest, et ta polnud Sepaga kordagi kohtunud ega teadnud isegi tema pärisnime, sest mees kasutas Facebookis nime Loll Nipitiri.

Mitu päeva käis Sepa ja naise vahel kuum flirt, mille käigus esitas mees aina siivutumaid soove, et mitte öelda nõudmisi. Kuna neil polnud võimalik sel hetkel silmast silma kohtuda, soovis mees, et naine teeks endast alasti pilte või videoid ja saadaks need talle. Pärast pikemat mesijuttu oli naine sellega ka nõus – ta saatis küsijale endast ülimalt intiimse sisuga pilte ja videoid.

31.12.2016 04.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto