Sildaru, Tänaku ja sõudjate võitude ootus ning pallimängijate raskused

Ajaloo noorim X-mängude võitja kodulumel. (II koht) Jaanuari lõpus X-mängudelt kuldmedali võitnud Kelly Sildaru näitas märtsi alguses maailmaklassi kodulumel Nõmme Lumepargis toimunud Slopestyle Jamil. Teist kohta edestas noor trikisuusataja 66 punktiga. 4. märts. Foto Eero Vabamägi. FOTO: Eero Vabamägi

Möödunud hooaja kohta esitatud kümnest küsimusest suutis Postimehe sporditoimetus anda õige vastuse viiele ehk tabavusprotsent oli 50. Võrreldes aasta varema ennustusega oli seekord üks vale vastus rohkem. 

Tellijale Tellijale

Me ennustasime, et Kalev/Cramo korvpallimeeskond toob Eesti meistritiitli tagasi Tallinna, et EOK presidendivalimistel eelistatakse ärimeest poliitikule – tõsi, see läks napimast napilt –, et Kaia Kanepi ei suuda võtta tagasi kodust naiste tennise esireketi rolli, et Rein Taaramäe ei ületa oma suurtuuride parimat kohta, kuid saab suurtuuri etapivõidu ning Baruto võidab mõne sobiva tasemega vabavõitluse matši, kuid läbimurret sellel alal ei tee.

Uskusime, et Kristina Šmigun-Vähi dopingulugu saab lõpuks ometi lahenduse, kuid tegelikult seda ei juhtunud. Lootsime ka, et Ott Tänak jõuab vähemalt kolmel MM-rallil auhinnakohale, kuid Eesti parim rallimees tõusis nii kõrgele kaks korda.

03.01.2017 05.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto