Sisukord
Arter
Tänane leht
07.01.2017
Eesti Piiripatrull lõppes hädakutsega (6) Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Tagakülg Dilbert Parvlaev seisis masinarikke tõttu keset merd Sünniaastaks 2017 Postimehe aasta inimesed Eesti lühiuudised Tõesti armastada, mitte õppida armastama Postimees investeerib arengusse Postimehel on üle-eestiline uudisvoog Välismaa USA brigaadi kraam jõudis Euroopasse Trump tõrgub Venemaad süüdistamast Venemaa võitleb salaviinaga Elon Muski murelaps lendab taas Mida arvab Prantsusmaa uus president Venemaast (9) Arvamus Juhtkiri: muusade tempel Tartus (1) Taavi Minnik: mister Universumi tulek (21) Halli kardinali lahkumine (1) Edasi (Postimees) 1990. aastal Saadiku lahkumine Mees teiselt planeedilt Margus Paas: ametlikud allikad valetavad, aga mina tean, et… (13) Kultuur Aja auk. Ministry kohtub William Burroughsiga (3) Sport Spordi lühiuudised Peep Pahv: unustatud vana ehk õige aeg Eesti oma superklubi loomiseks (2) Paleepööre vormel-1 sarjas? Ferrari loodab Mercedese edu saladuse keelatuks kuulutada (2) Iseteadlikud maailmarändurid Nõlvak ja Tiisaar – kodutud, ent sihikindlad Koondise tulevikulootus küpseb Sloveenias AK Kallutatud sotsiaalmeediast ja libauudistest võib saada vesi klassikalise ajakirjanduse veskile (4) Edetabelid Postimehe töötajate saavutused 2016. aastal Andrus Karnau: Luisa Värk ja Edgar Savisaare toimikud – Pressinõukogu argipäev 2016 Kaebused Postimehe peale pressinõukogus Meedia aastal 2017: eneseotsingud jätkuvad Aja auk. Ministry kohtub William Burroughsiga (3) Arter Horoskoop Arteri persoon Garri Kasparov: Putin tähendab sõda (80) Mida toob aasta uus? Kuraditosin küsimust Miks kõik armastavad Raivo E. Tamme? (1) Filmisoovitus: pöörane psühhopõnevik, kus miski pole nii, nagu näib Kaja Kallas: uusaastalubadused Kala kalambuuriga Parem uppumissurm kui NKVD ehk kuidas 16 eestlast pisikese purjekaga üle ookeani sõitsid (20) Sõiduproov: Mercedes-Benz GLC Coupé. Veidi vaheldust (1) Kikkpoksi trenn, kus lüüa ei saagi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

3 min lugemist

Horoskoop 7.–13. jaanuar 2017

Jäär

21. märts – 19. aprill

Küllap tahad energia peaasjalikult töösse suunata. Sul on võimalik kiiresti uusi projekte käivitada ning lükata taas käima needki asjad, mis vahepeal soiku jäänud. Sind võib ärritada see, et teised ei suuda sinu kiires tempos püsida. Kolleegide ja ülemustega suheldes püüa olla rahulik, hoidu lausumast mõtlematuid sõnu!

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Vajad vabadust ja otsustusõigust. Oled õnnelik ja edukas juhul, kui saad asju iseseisvalt planeerida ning küsida nõu just nende inimeste käest, keda eeskujuks pead. Rutiin tundub tüütu ja rusuv, sind võib vallata soov sõita kuhugi kaugele, igapäevastest muredest eemale. Tekib tunne, et hea on seal, kus pole meid.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Ilmselt tuleb sul nüüd äriasjadesse sukelduda. Partneritega suhtlemine ei pruugi olla keeruline. Ehk on nende plaanid sinu meelest liigagi lennukad või siis käitub keegi neist sulle ootamatul viisil. Argipäevapingete maandamiseks sobiks hästi kultuuriürituste külastamine või loominguline tegevus.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Hea aeg selleks, et koos kallimaga juhe seinast välja tõmmata ja eksootilisele reisile põrutada. Puhkus võib kujuneda põnevaks ja samas romantiliseks. Üheskoos seiklemine, teineteise parem tundmaõppimine lähendab teid. Tööl võib olukord olla pingeline ja muutlik, tekkida võivad ootamatud olukorrad.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Töös edasiminekut ja ehk ka võite tõotav nädal. Need projektid, mille hoog vahepeal rauges, annab taas käima lükata, kunagi tehtud vead kiiresti parandada. Kui soovid töökorralduses midagi muuta, sobib aeg selleks igati – ilmselt ei tehta sulle mingeid takistusi, teised tulevad su plaanidega kaasa.

Neitsi

23. august – 22. september

Suurepärane nädal suhete arendamiseks. Kui sul on viimasel ajal olnud raske kalli inimesega ühist keelt leida, siis nüüd on võimalik temaga hea kontakt saavutada. Usalduslikud vestlused viivad parema teineteisemõistmiseni, ühised tegevused liidavad. Võib juhtuda, et uued tutvused tekivad ootamatult ja üllatavates kohtades.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Koduga seotud asjaajamised, aga ka remonditööd ning ümberkorraldused sujuvad kiirelt ja ladusalt. Nädala teisel poolel võid kalduda liialdustesse, ahvatlustele on kuidagi eriti raske vastu panna! Püüa ikka jälgida, mida ja kui palju suhu pistad, toiduga liialdamisel kipub kehakaal kiiresti tõusma.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Väga hea nädal selleks, et oma teadmisi täiendada, infot koguda ning inimestega kas töiseid või isiklikke kontakte luua. Loominguline kirjatöö edeneb viljakalt. Rutiinsed asjatoimetused tunduvad sulle igavad, vajad igapäevaellu põnevust ja särtsu. Tuleb hoiduda tegevustest, mis on tervisele kuidagi ohtlikud.

Ambur

22. november – 21. detsember

Äriasjade ajamiseks soodus aeg, mil peaksid tegutsema koos ammuste, väga usaldusväärsete kaaslastega. Suurepäraselt edeneb ka pereäri korraldamine. Ära põimi omavahel armu- ja rahaasju! See, kui oled kellessegi silmini armunud, ei tähenda veel, et peaksid talle oma ärisaladusi usaldama.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Marsi ja Pluuto sekstiil annab sulle võimsa energialaengu – oled võimeline vaat et mägesid paigast liigutama. On sobiv aeg kontaktide sõlmimiseks ja asjaajamiseks, suudad teisi inimesi oma tegevusse kaasata. Aeg on hea ka õppimiseks ja reisimiseks. Vältida tuleb aga liigset riski ja mõtlematut tegutsemist.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Raha- ja äriasju on nüüd kerge ajada. Energiat on palju, sul on kasu nii teravast mõistusest kui ka tugevast vaistust. Väga lihtne on eelkõige vastassoost äripartnereile ja klientidele muljet avaldada. Teistelt inimestelt saadav info ei pruugi paika pidada, ära jää igasuguseid hulle kuulujutte kergemeelselt uskuma!

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Edukas aeg, mil annab teistega edukat ja viljakat koostööd teha, tulevikuplaane paika panna ja kiiresti ka tegevust alustada. Armuelu võib kujuneda vägagi romantiliseks ja rahuldust pakkuvaks. Rahaasjus võivad sind tabada üllatused. Usalda iseennast, ära lähtu rahalisi tehinguid tehes sõprade nõuannetest.

 

Seotud lood
    06.01.2017 09.01.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto