Sisukord
Eesti
Tänane leht
05.01.2017
Eesti Aasta parim film taaselustab 1990ndad Mälumäng Kahe suure ja rahvusvahelise laupkokkupõrge (6) Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Leivapätsi pikukesest andekaks neiuks Tagakülg Eesti lühiuudised Päästjad võtavad tuleohtlikud paigad oma hoole alla Esikülg 5. jaanuar Hiiglaslik kootud rahvuslipp vabariigi aastapäevaks Organiseeritud kuritegevuses on juhtimiskriis (4) Majandus Kütusemüüja prognoosib veebruaris olulist hinnatõusu Eesti majanduse lühiuudised Käitlejad süüdistavad Eesti Energiat prügiveo kallinemises (1) Välismajanduse lühid Donald Trump kimbutab USA autotootjaid (1) Välismaa Saadiku lahkumine jätab britid täbarasse seisu Välismaa lühiuudised 05.01 Helsingi endise narkopolitsei juhi kohtuasjas oli roll ka eestlasel Ayahuasca: põlisrahvaste nõiarohust USA trendijoogiks (3) PERSOON: Soome pätt-politseinik Jari Aarnio pandi vangi (3) Balkan kõhkleb Baltimaadele abi osutamast Arvamus Henrik Roonemaa: internet osutuski imeliseks, aga nüüd hakkavad nad seda kõike piirama (1) Vastukaja: kas Mart Sanderi arvates on ateistid väärakad? (1) Dagmar Lamp: pepupildid: moodsa armastuse märk Postimees 1994. aastal: isa tappis oma tütre ja ema, sest kodus polnud leiba Juhtkiri: ihne maksab topelt Lugeja kiri: Rail Baltic – loosungid ja tegelikkus (7) Sulev Valner: just sellist haldusreformi me tahtsimegi (5) Kultuur Liivane ooperilõhe ja nüüdismuusika triumfimarss Kurva kuninga seiklused südamlike metslaste seas Sport Spordi lühiuudised Kümnevõistluse valitseja Ashton Eaton lõpetas koos naisega karjääri Gert Jõeäär harjub mõttega, et profikarjäär on läbi Kogenud koondise tugitala kahetsust ei tunne ja kuulsust ei jahi Venemaa uus imesuusataja sõidab dopingusüüdistuse saanud kaaslaste nimel NBA on dopingukants. Või ei ole? Mine võta kinni.. Tarbija Hästi hoitud rahvarõivas rõõmustab kandjaid mitut põlve Rahvariiete eest peab hoolitsema nagu oma kalli lapse eest Kuidas valida riidekappi koipüüniseid? Kodu rubriigi lühiuudised 5.01 Tartu Elva ründab võimutsevaid kopraid Päeva pargis algab kevadel esimeste kortermajade ehitus Uisumaraton libiseb Peipsilt Kuremaale Andekus toob edu ja tõstab selga koorma Hannes Kaljujärv: olen saanud tunda nii taevast kui maist armastust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Organiseeritud kuritegevuses on juhtimiskriis

8 min lugemist
Keskkriminaalpolitsei juht Krista Aas oma kabineti uksel. Ta ütleb et töötajate värbamisega neil muret pole, sest kriminaalpolitseis on äge töötada. FOTO: Liis Treimann / Postimees

Keskkriminaalpolitsei juht Krista Aas räägib intervjuus Postimehele, kuidas tema töötajad hoidsid eelmisel aastal ära mõrva, kuidas politsei tegeleb allilmaliidri Nikolai Tarankovi tapmises kahtlustatava turvalisuse tagamisega, kuidas organiseeritud kuritegevusega seotud ringkonnad end pärast viimase aja turbulentseid sündmusi ümber korraldamas on ja kuidas uurijad jõudsid ühe lõppenud aasta põnevama majanduskuriteo jälile hoopis Poolas.

Tellijale Tellijale

- Keskkriminaalpolitseil on allilmaga mässamist viimasel ajal kuidagi palju. Lisaks Pauluse asjale on Haron Dikajevi jõugu pooleliolev protsess, Andrei Kuzjakini juhitud kuritegelik ühenduse kohtu alla andmine ja kõige krooniks tapeti sügisel allilma kroonimata kuningas Nikolai Tarankov. Kaugele Tarankovi tapmise uurimisega jõudnud olete?

Oleme Nikolai Tarankov kriminaalasja materjali kokku pannud ja prokuratuuri saatnud. Prokuratuur praegu koostab süüdistust, aga meie poolt on töö tehtud. Aasta lõpus saatsime asja juba ära.

- Kahtlustatavaid on…

…jätkuvalt üks.

04.01.2017 06.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto