Sisukord
Korvpall
Tänane leht
06.01.2017
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Soojustamata majad kiirgavad pakases hõõglambina Tagakülg SEB pank nõuab ligipääsu klientide telefoni kontaktiloetelule Taat langetas Kohtla-Järvel omatahtsi puid TS Laevad võttis Poola laevatehaselt Tõllu vastu Tuisk tõi muret, aga pakkus ka silmailu Suri ajakirjanik ja Rahvarinde üks käimalükkajatest Lembit Koik Nõukogu soovitab kaheksal ühendvallal leida uus nimi (1) Kas Michali tugev algus ja Pevkuri napp võit? (2) Pevkur – laitmatu mainega kriitik Michal – varjuga võitlev liider Majandus Välismajanduse lühiuudised Konkurendid ei mõista juhtunut Majanduse Eesti lühiuudised Eestis on riided ja jalanõud kallid (6) Välismaa Aasta 2017: Venemaa ja populismi uuestisünd (1) Välismaa lühiuudised 6.01.2017 Suursuguse gepardi ainus lootus on vangistus Soomele teevad muret loata riiki jäävad asüülitaotlejad Arvamus Arto Aas: põhiväärtustele tuginev, muutustele avatud (9) Nils Niitra: tõe-eelsest tõejärgsesse ühiskonda (7) Juhtkiri: päris talvel tunneme soojuse väärtust Postimees 1928. aastal: maiustamine tõi tudengile uhiuue auto Tarmo Soomere: milleks meile juuniorakadeemikud? (3) Erkki Bahovski: kusagil on tõde (13) Kultuur Oskar Luts – meie ühine reheahi Tartu kunst, žürii ja Jevgeni Zolotko Eelmisel aastal püstitasime telerivaatamise rekordi Sport Spordi lühiuudised Kalev jäi võõrsil VEFile alla Kahe jalaga maa peal püsiv koondis tõi naeratuse näole Kõrgliigasse siirduv Frank Liivak sai vajaliku õppetunni Kosovo alistamisele järgnes suur reisisegadus Tarbija 10 parimat sihtkohta selleks aastaks (1) Tartu Elanike protest: ei taha naabriks kummiboksi (2) Haldusreform paisutas väikelinna ametnike rahakotte Suusatama kibelejad pääsevad rajale Linn loobub päästetud eralastehoiu pidamisest Elva luuletark meenutab südamedaami kirja Võnnu koolistaadioni plaan võtab ilmet Koosa rahvas hoiab oma külasaunas vihta ja plekk-kaussi au sees Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kahe jalaga maa peal püsiv koondis tõi naeratuse näole

3 min lugemist
Hugo Erkmaa (vasakul) mängimas kokku Matthias Tassiga. FOTO: SANDER ILVEST/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti kuni 18-aastaste noormeeste korvpallikoondis on saanud rohkelt tähelepanu ja see pole tulnud asjata. Ühte vanuseklassi on sattunud rida andekaid noormehi, kelle ühine eesmärk on tõsta Eesti uuesti Euroopa meistrivõistluste A-divisjoni. Kaks aastat tagasi saadi sellega U16-klassis hakkama ja võrreldes selle ajaga on mitmed põhitegijad sammukese edasi astunud. Aga nagu märkis koondise peatreener Vaido Rego, siis kriitikameelt ei tohi ära unustada – suvel tuleb kodusel U18 EMi B-divisjoni finaalturniiril näidata oluliselt küpsemat mängu.

Tellijale Tellijale

Eile Audentese spordihoones lõppenud Läänemere karikaturniiril piisas kõigi kolme kohtumise võitmiseks ka ebastabiilsetest esitustest. Kohati näidati rohkearvulisele publikule tõeliselt ilusaid rünnakulahendusi ja agressiivset kaitset, aga puslet veel kokku ei saadud. Las jääda suveks midagi varuks.

«Me ei ajanud võitu nui neljaks taga, aga see on tore boonus. Praeguse kogunemise esmane ülesanne oli kõik ühises rütmis mängima panna, lisaks nägime ära, mis seisus on välismaal mängivad poisid. Eesmärk sai täidetud,» ütles Rego, kelle hoolealused alistasid teisipäeval Rootsi 95:67, kolmapäeval Soome 69:68 ja eile Läti 83:68.

05.01.2017 07.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto