Sisukord
Arvamus
Postimees
18.01.2017
Eesti RKK uurib noorte venelaste lojaalsust Mälumäng Horoskoop Dilbert Male Tagakülg Palju õnne Mees jäi eutanaasia seadustamise soovile lõpuni kindlaks (5) Märt Padar eutanaasiast Esikülg 18. jaanuar Eestirootslased andsid Rootsi kuningale üle aumedali Firmaautod võivad saada teist värvi numbrimärgid Eesti lühiuudised 18.01 Pevkur ja Kallas hakkavad Michalile hääli püüdma (1) Majandus Tootsi tuulepargist võib saada Estonian Airi uus vaatus (1) Majanduse lühiuudised Singapuri rändepoliitika: oodatud on ainult talendid Välismaa Kodanikupalk – idee, mis ei unune (18) Välismaa lühiuudised 18.01.2017 Europarlament pigistas presidendihääletusest välja maksimumi May tüürib britid karmi Brexiti poole Arvamus Erkki Bahovski: Ossinovski tarkus ning ikka viin, viin, viin (10) Ave Lauren: digiriik Eesti vajab sisserännet (7) Jüri Luik: kui ettearvamatu on Donald Trump? (6) Nils Niitra: tean, kes sa oled (16) Juhtkiri: eutanaasiast, tabudeta (3) Postimees 1997. aastal: meeleavaldus läks üle piiri provokatsiooni tõttu Kultuur Asju, mida Stalin teadis, ent Ewan McGregor mitte Rituaalsed toimingud lavalises kontekstis Kultuuri lühiuudised Sport Lapseootel tippvehkleja lubab peagi naasta Janar Soo lõpetas 26-aastaselt karjääri Spordi lühiuudised Mängupaus maksis Kontaveidile kätte ja senine muster jätkub Suur ülevaade: Ogier jätkuvalt soosik, Tänak kuulub lähimate ohustajate sekka Järjekordne soomlane murdis end tipptiimi. Mis on nende fenomen? Tarbija Mida reedab veregrupp inimese kohta? tervise väikesed uudised Kõrvaarst paljastab: suurimad rumalused, mida patsiendid kõrvavalu korral teinud on (1) AK Kultuuri lühid Tartu Kollane, roheline ja sinine tuba toetavad lapse kasvamist Kolm kooli rõõmustavad toetusraha üle Ahjal uue tehase avanud ahjutootja pürib välisturule Hääletu digiklaver leidis tee Tartu linnaraamatukokku Eribuss hakkab linnaloa saanud sõdurpoisse nädalalõpul koju tooma Žürii karm otsus tõi ühepildinäituse Küberkaitsjast jalgpallur teeb elu kibedaks nii lihast ja luust kui virtuaalsetel vastastel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1997. aastal: meeleavaldus läks üle piiri provokatsiooni tõttu

1 min lugemist
Arne Otter FOTO: Peeter Langovits

Kolmapäevase bussisoodustuse uue korra vastase meeleavalduse üks korraldajaist Arne Otter leiab, et meeleavaldus läks käest provokatsiooni tõttu.

«Minuni on jõudnud andmed, et bussijaamas lisandus hulk purjus noorukeid – anarhiste või grungemehi, nendele ei loe kord midagi. Neile on oluline, et saaks bussi otsa ronida. Bussi otsas käis anarhist või musta lipu armastaja,» väitis Otter.

Pärast meeleavalduse lõppu veetis Otter kaks tundi Tartu kaitsepolitseis. Seal räägitut ta pikemalt kommenteerida ei soovi.

Meeleavalduseks loa taotlenud paremtsentristliku noortefoorumi esimees Eduard Kanošin, Tartu merehariduskeskuse I kursuse õpilane, peab toimunu eest kolmapäeval Tartu halduskohtus vastust andma. Teda võidakse karistada kuni 60 päevapalga (1320 krooni) suuruse trahviga.

Paremtsentristliku noortefoorumi juhatuse liige Arne Otter arvas, et Kanošinit üritab politsei või kohus patuoinaks teha. «Meie organisatsiooni kindel seisukoht on, et see pole tema süü, vaid meie kõigi süü ja kas see on üldse süü, on küsimus. Me peame ühiselt leidma nii trahviraha ja raha juhuks, kui politsei esitab kahjutasu arve. Võib-olla keegi on nõus toetama, näiteks meeleavalduses osalejad. Olen kuulnud arvamust, et võiks teha korjanduse. Kanošin ei teinud midagi seadusevastast, seda tegid 2000 inimest,» selgitas Otter.

18.01.1997

Seotud lood
17.01.2017 19.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto