Sisukord
Uudised
Tänane leht
09.01.2017
Eesti ​Kõige kiuste sündinud poiss (7) Mälumäng Politseil pole trahvide tasumisest ülevaadet Male Dilbert Palju õnne Horoskoop Pevkur valmis koostööks kõigiga Majandus Rõivamüüjad: väike turg ei lase odavamalt müüa Soome metsanduskontsern loob Pärnusse 200 töökohta Investor Mari alustab investeerimist (10) Majanduse lühiuudised Nafta hinda tõstab spekulatiivne raha Välismaa Meeste raske võitlus progressi tuuleveskitega Piltuudis: külm paneb Kreekas migrandid proovile Jaht mere pisaratele: hobist tasuva salakaubanduseni Trump tunnistas Venemaa rolli häkkerirünnakutes Välismaa lühid Normandia mungad pruulivad käsitööõlut Julgeolek külvab Saksamaal tüli Arvamus Kristi Malmberg: milleks tavalisele inimesele investeerimine? (2) Postimees 1931. aastal: võttis teise mehe naise ja mööbli – koolijuhataja seiklused Mõisakülas Juhtkiri: Hanno Pevkur sai võidu, Kristen Michal proovikivi (1) Art Johanson: üks püüdlus saada aru, kes on tänapäeval äärmuslased (1) Maali Kahusk: uue valla nimi – poliitilised otsused arvestavad rahva arvamusega haruharva (3) Erki Must: vabadus nimega Rail Baltic (6) Kultuur Prantsusmaal on teater hüljanud oma sümboolse jõu Seksikas, saatanlik ja geniaalne Sport Kalev muutus ühtsemaks ja parandas tabeliseisu Spordi lühiuudised Suusakuningas: võitsin nende poiste nimel, keda starti ei lubatud Parim eestlane MK-sarjas vajab mõnd lisameetrit Koondise pidev järelkasv võib varsti peatuda Mäesuusalegend tõmbas kummalisel viisil karjäärile joone alla Käsipallikoondis lõpetas esimese vaatuse puhaste paberitega Tarbija Mida teha, kui parklas liikuma pääsenud ostukäru mõlgib autot? Tarbija lühiuudised Tartu Müüa 15-korruseline maja Annelinnas. Kuidas on see võimalik? (4) Selgusid kõige täiuslikumad klähvijad Tartu kahes muuseumis algas uus aasta kallima piletiga Ülikooli raamatukogu saab remondi ajal mälestiseks Nõo valla kaotatud aeg ja käest lastud võimalused Tartumaa Suusatalv meelitab taas Ülenurme vald otsib algklasside maja ehitajat Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartu kahes muuseumis algas uus aasta kallima piletiga

3 min lugemist
TÜ peahoones tegutseva kunstimuuseumi uksest sisenejat võtab vastu lett, mille väikeselt ekraanilt saab külastaja ülevaate piletihindadest. FOTO: Sille Annuk

Antiiksete skulptuuride kipsist koopiaid, aga samuti unikaalseid museaale ja muid näitusi saab Tartu ülikooli kunstimuuseumis selle aasta algusest vaatama minna kaks korda kallima piletiga. Piletihinda on juba tublisti tõstnud ka linnamuuseum, oodata on seda mõnes teiseski mäluasutuses.

Tellijale Tellijale

Tartu ülikooli kunstimuuseumi kassapidaja Katrin Avi klõbistas arvutiklahve ja külastaja poole suunatud kuvarile tekkis hinnakiri. Selle kommentaariks rääkis kassapidaja, et varem pääses muuseumisse ühe euroga, uuest aastast aga maksab põhipilet kaks eurot.

Üks pääse on selline, mis lubab vaadata ülikooli peahoones nii kunstimuuseumi kui ka aulat ja kartserit. See maksab samuti ühe euro rohkem: enne aastavahetust oli kolm ja nüüd on neli eurot, sooduspilet vastavalt kaks ja kolm eurot.

07.01.2017 10.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto