Sisukord
Juhtimine
Tänane leht
14.01.2017
Eesti Mälumäng Läänemaa kaotab veerandi territooriumist (13) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Surikaadid teevad trenni Liiva varastanud piiriehitaja pääses trahviga Professor: imevõtteid ei ole Gripiravim ja vaktsiin on otsakorral Eesti lühiuudised Näitlejanna tülikõne Majandus Eestil taas uus märk kommentaarid Välismaa Konfutsianistlikud lasteaiad õpetavad vanemaid austama Le Peni partei vaevleb suures rahahädas Välismaa lühiuudised Erdoğan loob endale esimest Reichi (1) Arvamus Liisa Pakosta: sünnitanud mehe pöördumine lapse asjus (6) Joosep Värk: aitäh, unistuste president Obama (80) Elphi avaja Kalev Kuljus Juhtkiri: Made in India (12) Vutipõlve uueks looja Mees, kes seisab perekonna eest (4) EKI keelekool: digimaailm näitab eesti keele elujõudu Edasi (Postimees) 1979. aastal: Tartu-Vilnius Arvamusliider Madis-Ulf Regi: minu päevik 2016/2017 (1) Kultuur Tants ilma keha liikumiseta on kui muusika ilma helideta Nädala plaat. Mäss haihtuva homse vastu Inimese reis üleskäigutrepist alla (1) Romaan «Alistumine» kui mittealistumine (1) Eesti kultuuri täheatlas: päevalehe sünd Eesti mehe koorem Malis (1) Sport Raskustes Tarvas väärib kogu Eesti korvpalli tuge (1) Kontaveidi ja Kerberi õnn ning Murray needus Kadumistrikiga hakkama saanud Rose mängis oma tulevikuga Türgi-kogemusega Pärt otsustava valikmängu eel: lahing tuleb igal juhul Jooga vee peal – ülevoolavalt lõbus! AK Liisa Pakosta: sünnitanud mehe pöördumine lapse asjus (6) Kuidas saada puitu, metsa katki tegemata? (4) Jaan Lahe: religiooniteaduse kaitseks (18) Nädala plaat. Mäss haihtuva homse vastu Tants ilma keha liikumiseta on kui muusika ilma helideta Inimese reis üleskäigutrepist alla (1) Romaan «Alistumine» kui mittealistumine (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: Ühispank liitis endaga Põhja-Eesti Panga (1) Eesti kultuuri täheatlas: päevalehe sünd Eesti mehe koorem Malis (1) Arter Sinustki võib saada püromaan Horoskoop Kõik need ülehinnatud inimesed (4) Eestlased võtavad Siberis kaua kartuleid (1) Kas toit, mis tehtud käsitsi, on ikka tehtud käsitsi? (1) Kuum trend: päikesegeneraator Kontserdile kodus ja võõrsil Petrooleumilambiga kadunud maailma otsimas Jooga vee peal – ülevoolavalt lõbus! Eesti kokk viib puraviku kokkade olümpiale Jüri Kolk: pime ja külm Autoarvustus: Ford Kuga okupeeris mugavustsooni Taavet Hinrikus: tahame kõik teha midagi, millel on suurem mõte Meelelahutus Koomiks Sudoku

Taavet Hinrikus: tahame kõik teha midagi, millel on suurem mõte

18 min lugemist
  • Niisugust asja, nagu aus pankur, ei eksisteeri.
  • Kui oled tundmatu tegija, tekitad endale läbi assotsiatsioonide usaldust juurde.
  • Teismeeas teed paljusid asju, mida sa praegu enam ei teeks.
  • Veenvuse tagab see, et räägid oma visioonist ja saavutustest.
Punane on kirglik värv. TransferWise'i töötajad ongi oma tegemistes kirglikud, kinnitab ettevõtte juht Taavet Hinrikus firma puhkekeskkonnas. FOTO: Jaanus Lensment

1980ndatel tahtis iga kooliõpilane teha rokkbändi, nüüd tahab igaüks teha oma iduettevõtet. Aga nagu enamikust ei saanud tollal häid muusikuid, ei saa ka enamikust häid ettevõtjaid, nendib eestlasest londonlane, kes aitas lennutada Eestist maailmaareenile Skype’i ja teeb nüüd sedasama TransferWise’iga.

Tellijale Tellijale

Taavet Hinrikus usub, et sunnib vanu, traditsioonilisi panku muutuma sõbralikuks ning vähem inimesi nöörivaks. Kuid mitte ainult seda. Ta usub, et suudab muuta kogu maailma paremaks.

Vaat nii suur ja kindel usk on tal koos Kristo Käärmanniga jaanuaris kuus aastat tagasi loodud rahvusvahelisi rahaülekandeid korraldava TransferWise’i tulevikku ja mõjujõusse. Ja see pole ainult tema usk. Ega muidu kuuluks TransferWise, mis jätkuvalt teenib kahjumit, sest tegevuse laiendamine üle maailma nõuab suuri investeeringuid, investorite hinnangul unicorn’ide ehk ükssarvikute hulka – need on ettevõtted, mille väärtuseks hindavad turud rohkem kui miljard dollarit. (See on üks üheksa nulliga!)

13.01.2017 16.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto