Sisukord
Tallinn
Tänane leht
11.01.2017
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Tagakülg Horoskoop Eamets: seos rahaga on ilmne Minister kipub kohtumõistja rolli (16) Kommentaarid Lobitöö võis muuta oravate meelt (4) Esikülg 11. jaanuar Majanduse lühiuudised 11.01 Tallinn plaanib Paljassaare poolsaarel veisekasvatust (2) Majandus Puiduärimeeste miljardiprojekt mõjub edumeelse unistusena (1) FBI arreteeris Volkswageni ühe juhi Pangas kääriv vaidlus ootab lõpplahendust Välismaa Kanada seisab silmitsi fentanüülisurmade kriisiga Teravad erimeelsused löövad Ankara ja Berliini vahele kiilu Suurt osa Euroopast kimbutab külmalaine Venemaa riiklik ideoloogia kujuneb vähemuste arvelt Fentanüül hävitab ravimisõltuvuses Ühendriike Välismaa lühiuudised 11.01.2017 Egiptus ehitab jonnakalt uut pealinna (2) Arvamus Pille Rives: väsinud puudulikust kompetentsist (3) Raul Rebane: soovitan loobuda igasugustest taotlustest presidendi ametiraha Venemaalt tagasi saada (24) Postimees 1995. aastal: Tartu Kivisilla hind on vähenenud üle kuue korra Juhtkiri: seadusloome pole kirvetöö Karl-Eduard Salumäe: ega ikka ei pea küll kõik tantsivat karu näha saama Avo-Rein Tereping: on aeg mõelda lasterikastest emadest kui suurinvestoritest (15) Kultuur Ole nüüd! (ja enne) Lootusrikkaks märuliks vormitud tragöödia Kultuuri lühid Soomlaste jõhker veretöö Eesti metsas Sport Kas Eesti saab nelja-aastase pausi järel maailma parima sportlase? Johaugi alibi lõi vankuma Poolel Eesti klubidest napib mängijaid Väikeriikide unistus jalgpalli MMist sai jõudu juurde Tallinn Tallinn plaanib Paljassaare poolsaarel veisekasvatust (2) Tarbija Perearstidel on uuringute tegemiseks senisest vähem raha (2) Libedal tänaval kukkujat aitavad külmakott, geel ja tablett Tartu Trammiliin Annelinnast Maarjamõisa – kas pöörane unistus või arukas plaan? (16) Läti kalastusmaniakid alustasid igatalvist invasiooni Peipsile Valdade sundliitmine võib teha Tartust taas 100 000 linna Tartlased teavad, kuhu jõulupuud viia Karoliina ehitab pesa, aga talveunne ei suigu Head tööd ei ole noorel kerge ära tunda Kunstnikepaar tegi tavatu ühisnäituse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tallinn plaanib Paljassaare poolsaarel veisekasvatust

2 min lugemist
Järgmisel aastal võivad Paljassaare poolsaarele ilmuda šoti mägiveised. FOTO: Margus Ansu

Tallinna linn asub ellu viima kogukondliku linnapõllumajanduse tegevusplaani, mis näeb ette veiste kasvatamise Paljassaare poolsaarel ning kogukondlike ilu- ja köögiviljaaedade rajamise igasse linnaossa.

Tellijale Tellijale

Tallinna linnavolikogu kinnitas mullu kevadel «Tallinna innovaatiliste lahenduste teekaardi», kus on kirjas lähemas, keskpikas ja kaugemas perspektiivis realiseeritavad objektid. Lähiperspektiivi nimekirja sattusid peale kogukondliku linnapõllumajanduse veel õhus leviv vaba internet, meretramm, nutilahendused Tallinna elanikele ja külalistele ning jalgrataste kasutamisvõimaluste arendamine.

«Linnapõllumajandust alustame seetõttu, et kui vaadata Paljassaare poolsaart, kus on suur linnukaitseala, siis see on nii pilliroogu täis kasvanud, et seal ei saa elada ei kaitsealused linnud ega taimed,» rääkis abilinnapea Arvo Sarapuu. Tema sõnul tahaks linn kõigepealt seal vohavast pilliroost jagu saada ning edaspidi seda hooldada.

10.01.2017 12.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto