Sisukord
Arter
Postimees
20.02.2020
Osula tarkvarafirma vallutab Aafrika ja Ameerika (3) Eesti Noor hooldekoduelanik: meditsiin hoiab elus neid, kes kunagi elama ei hakka (15) Riigikogu uurib vesinikuenergeetikat (8) Seksuaalsuhe õpilasega viis õpetaja kohtu alla (10) Mälestades Eesti tanki nimega Külli Majandus Yandex.Taxi kavatseb jätkata tegevusloata Rimi muutis kilekotid tasuliseks kriitika ja konkurentide kiuste (4) Välismaa Bloomberg ostis koha USA presidendivalimistel (1) Vene aktivist pani seksiskandaaliga Macroni partei kõikuma Vene humanitaarteadused on rahastamisreeglite tõttu tupikseisus Arvamus Marek Strandberg: miljonilinn Tallinn (16) Andres Herkel: aga Venemaa valmistub sõjaks (26) Vilja Kiisler: ajuvabadus ei tähenda sõnavabadust (18) Juhtkiri: elukvaliteet ja surm (3) Aivar Pau: jagamismajanduse ämber (15) Meie Eesti Kadri Tammepuu: lahendusi perearstide nappusele (1) Asendusarstid päästavad päeva Kultuur Eesti kunst saab erakordse võimaluse (1) Eesti kaasaegsele kunstile on omane väga tugev eksperimentaalsus (1) Kui kirest kasvab katastroof Ühe soovi täitumine Sport Euroopa võrkpallijuhiks pürgiv Pevkur: mõnes suurriigis pole vollet sisuliselt olemas PM Skopjes ⟩ Korvpallifännid mäletavad hirmsat sauna, kuid usuvad nüüd võitu Tarbija Rimi muutis kilekotid tasuliseks kriitika ja konkurentide kiuste (4) Reis Somaalimaa – riik, mida pole olemas Maa Elu Nädala mõte: lapsed metsa (3) Arst maainimeste tervisest: ülekoormuse hind on tervise kadu või siitilmast enneaegne lahkumine Kaitsealuste maade riigile ostmise järjekord lüheneb jõudsalt Teadlane, kes kinkis meile magusama sõstra Palgitöö käsiraamat aitab kooliraha kokku hoida Halba ventilatsiooni saab parandada Mis toimub meie ilmaga? (1) Tatrapliinid lõhetartariga kodumaa sünnipäevaks Salatikasvataja püüab öösel rohkem pilku kui päeval (1) Olukord Peipsil: kõik teevad hirmsasti tööd, aga raha ei teeni keegi (1) Tartu Teatripublikut kimbutab parkimiskitsikus (2) Kuldsete tammelehtedega medali pälvinud päästja riputab vooliku varna Marja tänava kõnniteedel laiutavad autod Tartu ettevõtlusosakonna juhataja läheb pensionile Keskkonna­hoidlikkust järgides võib sattuda rohepesu ohvriks Triin Lellep salvestas Eestile mõeldes loitsulise video Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

3 min lugemist

Horoskoop 14.–20. jaanuar 2017

Jäär

21. märts – 19. aprill

Kui tundub, et tegevus on takistatud, siis ära jonnakalt edasi punnita, vaid võta tempot veidike maha. Pole mõtet jõudu asjatult raisata! Tööasjade ajamine sujub hästi juhul, kui sa suhtled viisakalt ja arvestad teistega. Naissoost Jäärad saavad isiklikku veetlust oma tahtmise saamiseks osavalt kasutada.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Nädal sobib väga hästi sõprus- ja ka armusuhete arendamiseks. Praegu tekkivatel tutvustel on juures nii-öelda saatuse hõng, võid kohata hingesugulast või siis leida endale õpetaja, kes su maailmavaadet oluliselt ümber kujundab. Tervist aga tasub hoolega hoida, tööga üle pingutamist tuleb kindlasti vältida.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Ilmselt toimub mõndagi põnevat töises plaanis. Sul on suurepäraseid koostöövõimalusi. Leia üles need inimesed, kes mõtlevad sinuga sarnaselt, arutage asju avameelselt. Üksinda pusserdades võid aga kohata tugevat vastuseisu. Seda eriti juhul, kui oma oskusi ja võimeid üle hindad või teistega üleolevalt käitud.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tööta mõõdukas tempos, ära kiirusta uute asjade alustamisega. Tööasjade pärast muretsemine võib su tervisele halvasti mõjuda. Ka tasub luubi all hoida toitumist – hea ja paremaga on raske piiri pidada. Armuasjus pakub nädal aga suurepäraseid väljavaateid. Praegu algav suhe kujuneb ilmselt sügavaks ja pikaajaliseks.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Ära suru oma tõekspidamisi teistele jõuga peale! Anna kaaslastele ruumi, pea meeles, et kõigil on õigus oma arvamusele. Äriasju ajades tasub kindlasti ka teiste seisukohad hoolikalt ära kuulata. Aeg on hea tervise edendamiseks, muuhulgas selleks, et alustada vabanemist mingist halvast harjumusest.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Õhus on armastust, salapära ja seksuaalsust! Kergem on suhteid arendada, oma tundeid ja kiindumust näidata ja füüsiliseltki väljendada. Alguse võib saada uus suhe, mis kujuneb vägagi intensiivseks. Ära proovi oma kiindumust näidata kallite kingituste tegemisega – raha eest sa tõelist armastust küll ei osta!

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Küllap tunned end enesekindlana, ent seejuures varitseb oht oma võimeid üle hinnata. Tööl kipud ette võtma rohkem, kui teha jõuad, ka võib olla raskusi keskendumisega. Ära anna lubadusi – hiljem võib selguda, et sul ei ole nende täitmiseks kas oskusi, võimalusi või jäävad need täitmata lihtsalt ajanappusest.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Suhtle inimestega, kes on sulle olulised ja kallid, näita välja, et hoolid! Hea aeg oma tunnetest rääkimiseks. Äriasjus võib takistusi esile kerkida. Võib-olla hilineb mingi rahasumma laekumine su pangakontole. Kui tegevus takerdub, lase asjal veidi laagerduda, ära asjatule siplemisele aega ja energiat raiska.

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Marsi ja Saturni kvadraadi tõttu võib sul olla peaga vastu seina jooksmise tunne. Pingutad palju, ent vaev tundub asjatu. Pereasjad võivad olla ummikseisus – võimalik, et keegi lähedastest inimestest ei mõista sind ning takistab su tegevust. Samas võib avaneda suurepäraseid koostöövõimalusi äri- ja rahaasjus.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Eelkõige suhete arendamiseks sobiv ajajärk. Ära mõtle ebaõnnestumistele, mis on sind kunagi minevikus tabanud, sest see tekitab mõttetut ärevust ja hirmu, mis sind asjatult tagasi hoiab. Ela praeguses hetkes ja ole valmis julgelt tulevikku sammuma. Süvenda kontakti inimesega, kellega koos tahad edasi minna.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Ennekõike tasub usaldada sisetunnet. Sellest lähtudes võid teha edasiviivaid muudatusi äriasjus, sõlmida kasulikke lepinguid ning leida häid koostööpartnereid. Sõprade soovitused ei pruugi olla õiged. Kui neist liigselt lähtud, võid teha valesid otsuseid või loobuda julge sammu astumisest.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Enne mõtle, siis tegutse, ja tee seda mõõdukas tempos! Marsi pingeaspektide tõttu võib jõuline tegevus kujuneda liigseks energia raiskamiseks, mis soovitud tulemuseni ei vii. Pigem jäta tööasjad tagaplaanile, veeda palju aega sõprade või kallima seltsis. Võib juhtuda, et sõprussuhe areneb kiiresti armastuseks.

 

 

 

 

Seotud lood
    19.02.2020 20.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto