Sisukord
Arter
Postimees
14.01.2017
Eesti Mälumäng Läänemaa kaotab veerandi territooriumist (13) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Surikaadid teevad trenni Liiva varastanud piiriehitaja pääses trahviga Professor: imevõtteid ei ole Gripiravim ja vaktsiin on otsakorral Eesti lühiuudised Näitlejanna tülikõne Majandus Eestil taas uus märk kommentaarid Välismaa Konfutsianistlikud lasteaiad õpetavad vanemaid austama Le Peni partei vaevleb suures rahahädas Välismaa lühiuudised Erdoğan loob endale esimest Reichi (1) Arvamus Liisa Pakosta: sünnitanud mehe pöördumine lapse asjus (6) Joosep Värk: aitäh, unistuste president Obama (80) Elphi avaja Kalev Kuljus Juhtkiri: Made in India (12) Vutipõlve uueks looja Mees, kes seisab perekonna eest (4) EKI keelekool: digimaailm näitab eesti keele elujõudu Edasi (Postimees) 1979. aastal: Tartu-Vilnius Arvamusliider Madis-Ulf Regi: minu päevik 2016/2017 (1) Kultuur Tants ilma keha liikumiseta on kui muusika ilma helideta Nädala plaat. Mäss haihtuva homse vastu Inimese reis üleskäigutrepist alla (1) Romaan «Alistumine» kui mittealistumine (1) Eesti kultuuri täheatlas: päevalehe sünd Eesti mehe koorem Malis (1) Sport Raskustes Tarvas väärib kogu Eesti korvpalli tuge (1) Kontaveidi ja Kerberi õnn ning Murray needus Kadumistrikiga hakkama saanud Rose mängis oma tulevikuga Türgi-kogemusega Pärt otsustava valikmängu eel: lahing tuleb igal juhul Jooga vee peal – ülevoolavalt lõbus! AK Liisa Pakosta: sünnitanud mehe pöördumine lapse asjus (6) Kuidas saada puitu, metsa katki tegemata? (4) Jaan Lahe: religiooniteaduse kaitseks (18) Nädala plaat. Mäss haihtuva homse vastu Tants ilma keha liikumiseta on kui muusika ilma helideta Inimese reis üleskäigutrepist alla (1) Romaan «Alistumine» kui mittealistumine (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: Ühispank liitis endaga Põhja-Eesti Panga (1) Eesti kultuuri täheatlas: päevalehe sünd Eesti mehe koorem Malis (1) Arter Sinustki võib saada püromaan Horoskoop Kõik need ülehinnatud inimesed (4) Eestlased võtavad Siberis kaua kartuleid (1) Kas toit, mis tehtud käsitsi, on ikka tehtud käsitsi? (1) Kuum trend: päikesegeneraator Kontserdile kodus ja võõrsil Petrooleumilambiga kadunud maailma otsimas Jooga vee peal – ülevoolavalt lõbus! Eesti kokk viib puraviku kokkade olümpiale Jüri Kolk: pime ja külm Autoarvustus: Ford Kuga okupeeris mugavustsooni Taavet Hinrikus: tahame kõik teha midagi, millel on suurem mõte Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

3 min lugemist

Horoskoop 14.–20. jaanuar 2017

Jäär

21. märts – 19. aprill

Kui tundub, et tegevus on takistatud, siis ära jonnakalt edasi punnita, vaid võta tempot veidike maha. Pole mõtet jõudu asjatult raisata! Tööasjade ajamine sujub hästi juhul, kui sa suhtled viisakalt ja arvestad teistega. Naissoost Jäärad saavad isiklikku veetlust oma tahtmise saamiseks osavalt kasutada.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Nädal sobib väga hästi sõprus- ja ka armusuhete arendamiseks. Praegu tekkivatel tutvustel on juures nii-öelda saatuse hõng, võid kohata hingesugulast või siis leida endale õpetaja, kes su maailmavaadet oluliselt ümber kujundab. Tervist aga tasub hoolega hoida, tööga üle pingutamist tuleb kindlasti vältida.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Ilmselt toimub mõndagi põnevat töises plaanis. Sul on suurepäraseid koostöövõimalusi. Leia üles need inimesed, kes mõtlevad sinuga sarnaselt, arutage asju avameelselt. Üksinda pusserdades võid aga kohata tugevat vastuseisu. Seda eriti juhul, kui oma oskusi ja võimeid üle hindad või teistega üleolevalt käitud.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tööta mõõdukas tempos, ära kiirusta uute asjade alustamisega. Tööasjade pärast muretsemine võib su tervisele halvasti mõjuda. Ka tasub luubi all hoida toitumist – hea ja paremaga on raske piiri pidada. Armuasjus pakub nädal aga suurepäraseid väljavaateid. Praegu algav suhe kujuneb ilmselt sügavaks ja pikaajaliseks.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Ära suru oma tõekspidamisi teistele jõuga peale! Anna kaaslastele ruumi, pea meeles, et kõigil on õigus oma arvamusele. Äriasju ajades tasub kindlasti ka teiste seisukohad hoolikalt ära kuulata. Aeg on hea tervise edendamiseks, muuhulgas selleks, et alustada vabanemist mingist halvast harjumusest.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Õhus on armastust, salapära ja seksuaalsust! Kergem on suhteid arendada, oma tundeid ja kiindumust näidata ja füüsiliseltki väljendada. Alguse võib saada uus suhe, mis kujuneb vägagi intensiivseks. Ära proovi oma kiindumust näidata kallite kingituste tegemisega – raha eest sa tõelist armastust küll ei osta!

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Küllap tunned end enesekindlana, ent seejuures varitseb oht oma võimeid üle hinnata. Tööl kipud ette võtma rohkem, kui teha jõuad, ka võib olla raskusi keskendumisega. Ära anna lubadusi – hiljem võib selguda, et sul ei ole nende täitmiseks kas oskusi, võimalusi või jäävad need täitmata lihtsalt ajanappusest.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Suhtle inimestega, kes on sulle olulised ja kallid, näita välja, et hoolid! Hea aeg oma tunnetest rääkimiseks. Äriasjus võib takistusi esile kerkida. Võib-olla hilineb mingi rahasumma laekumine su pangakontole. Kui tegevus takerdub, lase asjal veidi laagerduda, ära asjatule siplemisele aega ja energiat raiska.

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Marsi ja Saturni kvadraadi tõttu võib sul olla peaga vastu seina jooksmise tunne. Pingutad palju, ent vaev tundub asjatu. Pereasjad võivad olla ummikseisus – võimalik, et keegi lähedastest inimestest ei mõista sind ning takistab su tegevust. Samas võib avaneda suurepäraseid koostöövõimalusi äri- ja rahaasjus.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Eelkõige suhete arendamiseks sobiv ajajärk. Ära mõtle ebaõnnestumistele, mis on sind kunagi minevikus tabanud, sest see tekitab mõttetut ärevust ja hirmu, mis sind asjatult tagasi hoiab. Ela praeguses hetkes ja ole valmis julgelt tulevikku sammuma. Süvenda kontakti inimesega, kellega koos tahad edasi minna.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Ennekõike tasub usaldada sisetunnet. Sellest lähtudes võid teha edasiviivaid muudatusi äriasjus, sõlmida kasulikke lepinguid ning leida häid koostööpartnereid. Sõprade soovitused ei pruugi olla õiged. Kui neist liigselt lähtud, võid teha valesid otsuseid või loobuda julge sammu astumisest.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Enne mõtle, siis tegutse, ja tee seda mõõdukas tempos! Marsi pingeaspektide tõttu võib jõuline tegevus kujuneda liigseks energia raiskamiseks, mis soovitud tulemuseni ei vii. Pigem jäta tööasjad tagaplaanile, veeda palju aega sõprade või kallima seltsis. Võib juhtuda, et sõprussuhe areneb kiiresti armastuseks.

 

 

 

 

Seotud lood
    13.01.2017 16.01.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto