Sisukord
Persoon
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kõik need ülehinnatud inimesed

4 min lugemist
  • Tiitli «ülehinnatud» on aastate jooksul saanud Trumpilt paljud staarid.
  • Hulk meelelahutustippe on juba teatanud, et nad ei esine tseremoonial.
Meryl Streep sai nädal tagasi Kuldgloobusel elutööauhinna ja pidas Trumpi kritiseeriva kõne, milles ta tulevase presidendi nime kordagi ei maininud. FOTO: Reuters / Scanpix

Twitteri säuts «ta on nii ülehinnatud» on suurim kompliment, mida peatselt Valgesse Majja asuv Donald Trump võib teha. See tähendab, et «sa oled tähtis». Võib vaid ette kujutada, millist häbi tähendaks USA ajakirjanikule või näitlejale Trumpi siiras heakskiit – inimene jätaks karjääri kus seda ja teist ning tõmbuks üksindusse nagu Greta Garbo.

Tellijale

Veel üle-eelmise aasta augustis nimetas Donald Trump ühes oma intervjuus Meryl Streepi suurepäraseks näitlejaks ja meeldivaks inimeseks. Pärast Streepi kõnet Kuldgloobuste jagamisel on ta Trumpi jaoks üks neid ülehinnatud inimesi, keda tema Twitteri säutsude järgi paistab kogu USA meedia- ja meelelahutusmaailm täis olevat.

Koomik Jerry Seinfeld ütles 2011. aastal ühes kommentaaris, et nagu kõik komödiandid, armastab ka tema Trumpi. «Kui jumal annaks koomikutele võime luua inimest, siis loodaks esimesena Donald Trump. Ta on jumala kingitus.» Veel kaks aastat hiljem ajas see Seinfeldi väljaütlemine Trumpi tigedaks ning tiitel «ülehinnatud» jälitas Seinfeldi edasi. Komöödiasõpru see veennud pole.

22.02.2020 24.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto