Sisukord
Persoon
Postimees
14.01.2017
Eesti Mälumäng Läänemaa kaotab veerandi territooriumist (13) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Surikaadid teevad trenni Liiva varastanud piiriehitaja pääses trahviga Professor: imevõtteid ei ole Gripiravim ja vaktsiin on otsakorral Eesti lühiuudised Näitlejanna tülikõne Majandus Eestil taas uus märk kommentaarid Välismaa Konfutsianistlikud lasteaiad õpetavad vanemaid austama Le Peni partei vaevleb suures rahahädas Välismaa lühiuudised Erdoğan loob endale esimest Reichi (1) Arvamus Liisa Pakosta: sünnitanud mehe pöördumine lapse asjus (6) Joosep Värk: aitäh, unistuste president Obama (80) Elphi avaja Kalev Kuljus Juhtkiri: Made in India (12) Vutipõlve uueks looja Mees, kes seisab perekonna eest (4) EKI keelekool: digimaailm näitab eesti keele elujõudu Edasi (Postimees) 1979. aastal: Tartu-Vilnius Arvamusliider Madis-Ulf Regi: minu päevik 2016/2017 (1) Kultuur Tants ilma keha liikumiseta on kui muusika ilma helideta Nädala plaat. Mäss haihtuva homse vastu Inimese reis üleskäigutrepist alla (1) Romaan «Alistumine» kui mittealistumine (1) Eesti kultuuri täheatlas: päevalehe sünd Eesti mehe koorem Malis (1) Sport Raskustes Tarvas väärib kogu Eesti korvpalli tuge (1) Kontaveidi ja Kerberi õnn ning Murray needus Kadumistrikiga hakkama saanud Rose mängis oma tulevikuga Türgi-kogemusega Pärt otsustava valikmängu eel: lahing tuleb igal juhul Jooga vee peal – ülevoolavalt lõbus! AK Liisa Pakosta: sünnitanud mehe pöördumine lapse asjus (6) Kuidas saada puitu, metsa katki tegemata? (4) Jaan Lahe: religiooniteaduse kaitseks (18) Nädala plaat. Mäss haihtuva homse vastu Tants ilma keha liikumiseta on kui muusika ilma helideta Inimese reis üleskäigutrepist alla (1) Romaan «Alistumine» kui mittealistumine (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: Ühispank liitis endaga Põhja-Eesti Panga (1) Eesti kultuuri täheatlas: päevalehe sünd Eesti mehe koorem Malis (1) Arter Sinustki võib saada püromaan Horoskoop Kõik need ülehinnatud inimesed (4) Eestlased võtavad Siberis kaua kartuleid (1) Kas toit, mis tehtud käsitsi, on ikka tehtud käsitsi? (1) Kuum trend: päikesegeneraator Kontserdile kodus ja võõrsil Petrooleumilambiga kadunud maailma otsimas Jooga vee peal – ülevoolavalt lõbus! Eesti kokk viib puraviku kokkade olümpiale Jüri Kolk: pime ja külm Autoarvustus: Ford Kuga okupeeris mugavustsooni Taavet Hinrikus: tahame kõik teha midagi, millel on suurem mõte Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kõik need ülehinnatud inimesed

4 min lugemist
  • Tiitli «ülehinnatud» on aastate jooksul saanud Trumpilt paljud staarid.
  • Hulk meelelahutustippe on juba teatanud, et nad ei esine tseremoonial.
Meryl Streep sai nädal tagasi Kuldgloobusel elutööauhinna ja pidas Trumpi kritiseeriva kõne, milles ta tulevase presidendi nime kordagi ei maininud. FOTO: Reuters / Scanpix

Twitteri säuts «ta on nii ülehinnatud» on suurim kompliment, mida peatselt Valgesse Majja asuv Donald Trump võib teha. See tähendab, et «sa oled tähtis». Võib vaid ette kujutada, millist häbi tähendaks USA ajakirjanikule või näitlejale Trumpi siiras heakskiit – inimene jätaks karjääri kus seda ja teist ning tõmbuks üksindusse nagu Greta Garbo.

Tellijale Tellijale

Veel üle-eelmise aasta augustis nimetas Donald Trump ühes oma intervjuus Meryl Streepi suurepäraseks näitlejaks ja meeldivaks inimeseks. Pärast Streepi kõnet Kuldgloobuste jagamisel on ta Trumpi jaoks üks neid ülehinnatud inimesi, keda tema Twitteri säutsude järgi paistab kogu USA meedia- ja meelelahutusmaailm täis olevat.

Koomik Jerry Seinfeld ütles 2011. aastal ühes kommentaaris, et nagu kõik komödiandid, armastab ka tema Trumpi. «Kui jumal annaks koomikutele võime luua inimest, siis loodaks esimesena Donald Trump. Ta on jumala kingitus.» Veel kaks aastat hiljem ajas see Seinfeldi väljaütlemine Trumpi tigedaks ning tiitel «ülehinnatud» jälitas Seinfeldi edasi. Komöödiasõpru see veennud pole.

13.01.2017 16.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto