Sisukord
Talisport
Postimees
16.01.2017
Eesti Tuhanded digitaalsed isikutunnistused ja mobiil-IDd muutuvad kehtetuks Mälumäng Horoskoop Dilbert Male Tagaots Palju õnne Baarid lubavad öised piirangud kaevata riigikohtusse Eesti lühiuudised Puuladvas istunud kassi tõi maa peale veejuga Luksuslik elu vahendusfirmas: autoloosimine ja korralik sissetulek Metsavahendaja kinnitusel saadakse andmed avalikest allikatest Metsavahendajate tegevus viitab massiivsele infolekkele (10) Strandbergi imekangas tootmiseks valmis (10) Majandus Välismajanduse lühid Eesti majanduse lühiuudised Tegin põneva investeeringu (3) Kuidas alustada investeerimist? Apple läheb Hollywoodi Strandbergi imekangas tootmiseks valmis (10) Välismaa AJA PEEGEL. Kuidas USA Hispaaniale tuumapommi pillas Välismaa lühiuudised 16.01.2017 Euroopa Parlamendi presidendikoht tekitab tüli (1) Euroopa Parlamendi presidendikandidaadid Knesseti spiiker: mul oli NSV Liidus hullem kui palestiinlastel, kuid mul ei tulnud pähegi ennast tänaval õhku lasta (12) Arvamus Aivar Pau: oksendav konn (14) Juhtkiri: mänguruum vajab võrdseid mängureegleid Tõnu Runnel: brändrahn (13) Postimees 1928. aastal: ühest lapsest peres ja rahvuslikust hädaohust Mikk Sarv: oleme jäänud looduspimedaks Anne Sulling: väliskaubandus peab olema väikeses avatud riigis esiplaanil (6) Kultuur Ekraaniteater ekraanipõlvkonnale Kolm sama aasta meest filmiarhiivi uuel DVD-l Kuidas animeerida surma? Kultuuri lühiuudiseid Sport Spordi lühiuudised Türgi ootuste kiuste sai Eesti käsipallikoondis teise ringi Ta oli Eesti spordi kõige suurem fänn Raul Mustast sai omade ees viimaks võidumees Magamata ööd lõppesid triumfiga Raja otse läbimine tõi eestlasele pargisõidus esimesed MK-punktid Nurmsalu jalg on veel nõrk ehk ees ootavad jõusaal, hüpped ja puhkus Kindel Klavan kinnistas oma positsiooni, Matip FIFA küüsis Tarbija Digiajastu nõuab ostjalt uusi teadmisi Tartu Talikalastajate massid hõivasid nädalavahetusel Peipsi järve (1) Kiigemets läheb kütteks ja püstkoja ehitamiseks Linn hakkab oma majadest nõukogude aja jälgi minema pühkima (2) Raamatukogu on kinni, aga tudengid ei nurise Tartu suunas pilgu keeruliste laste probleemidele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nurmsalu jalg on veel nõrk ehk ees ootavad jõusaal, hüpped ja puhkus

2 min lugemist
Kaarel Nurmsalu. FOTO: NordicFocus

Eelmisel nädalal tippsporti naasnud Kaarel Nurmsalul on kaks esimest võistlust MK-tasemel tehtud. Head ja vead on teada ning nüüd tuleb tegeleda vormi paremaks lihvimisega.

Tellijale Tellijale

Poolas Wislas oli kavas kaks etappi, millest esimesel eestlane lõppvõistlusele ehk 50 parema sekka ei murdnud, kuid teisel oli Nurmsalu juba täieõiguslik lõppvõistluse mees ja kirja läks 45. koht. Seejuures kvalifikatsioonis oli ta 25. (MK-sarja kümme paremat pääsevad otse lõppvõistlusele).

«Hea nädalavahetus. Numbriliselt sportlikku tulemust taga ei ajanud. Oli vaja teada saada, kus paikneme,» rääkis Nurmsalu kahest jõuproovist. «Kõik võistluste juurde kuuluv oli vaja taas omal nahal järele proovida: kombinesoonid, suusad ja erinevad kontrollid. Oli korralik kool.»

Wislas sai eestlane kätte ka uued suusad – Nurmsalu lendab nüüd mägede kohal lumelaudadega, millel ilutseb Verivoxi logo. Edasist silmas pidades sai kogutud olulist infot enda valmisoleku kohta. «Tehniline pool on hea. Füüsis aga veel nõrk,» loetles ta. «Trenni on kõvasti raiutud. Kehakaal on isegi madalam kui 2014. aastal Oslo MK-etapil 6. kohta saavutades. Jalg on veel nõrk. Tõuge vajus ära. Sellest seisust on lihtne edasi minna – tuleb treenida jalga.»

14.01.2017 17.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto