Sisukord
Sport
Tänane leht
16.01.2017
Eesti Tuhanded digitaalsed isikutunnistused ja mobiil-IDd muutuvad kehtetuks Mälumäng Horoskoop Dilbert Male Tagaots Palju õnne Baarid lubavad öised piirangud kaevata riigikohtusse Eesti lühiuudised Puuladvas istunud kassi tõi maa peale veejuga Luksuslik elu vahendusfirmas: autoloosimine ja korralik sissetulek Metsavahendaja kinnitusel saadakse andmed avalikest allikatest Metsavahendajate tegevus viitab massiivsele infolekkele (10) Strandbergi imekangas tootmiseks valmis (10) Majandus Välismajanduse lühid Eesti majanduse lühiuudised Tegin põneva investeeringu (3) Kuidas alustada investeerimist? Apple läheb Hollywoodi Strandbergi imekangas tootmiseks valmis (10) Välismaa AJA PEEGEL. Kuidas USA Hispaaniale tuumapommi pillas Välismaa lühiuudised 16.01.2017 Euroopa Parlamendi presidendikoht tekitab tüli (1) Euroopa Parlamendi presidendikandidaadid Knesseti spiiker: mul oli NSV Liidus hullem kui palestiinlastel, kuid mul ei tulnud pähegi ennast tänaval õhku lasta (12) Arvamus Aivar Pau: oksendav konn (14) Juhtkiri: mänguruum vajab võrdseid mängureegleid Tõnu Runnel: brändrahn (13) Postimees 1928. aastal: ühest lapsest peres ja rahvuslikust hädaohust Mikk Sarv: oleme jäänud looduspimedaks Anne Sulling: väliskaubandus peab olema väikeses avatud riigis esiplaanil (6) Kultuur Ekraaniteater ekraanipõlvkonnale Kolm sama aasta meest filmiarhiivi uuel DVD-l Kuidas animeerida surma? Kultuuri lühiuudiseid Sport Spordi lühiuudised Türgi ootuste kiuste sai Eesti käsipallikoondis teise ringi Ta oli Eesti spordi kõige suurem fänn Raul Mustast sai omade ees viimaks võidumees Magamata ööd lõppesid triumfiga Raja otse läbimine tõi eestlasele pargisõidus esimesed MK-punktid Nurmsalu jalg on veel nõrk ehk ees ootavad jõusaal, hüpped ja puhkus Kindel Klavan kinnistas oma positsiooni, Matip FIFA küüsis Tarbija Digiajastu nõuab ostjalt uusi teadmisi Tartu Talikalastajate massid hõivasid nädalavahetusel Peipsi järve (1) Kiigemets läheb kütteks ja püstkoja ehitamiseks Linn hakkab oma majadest nõukogude aja jälgi minema pühkima (2) Raamatukogu on kinni, aga tudengid ei nurise Tartu suunas pilgu keeruliste laste probleemidele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ta oli Eesti spordi kõige suurem fänn

4 min lugemist
Kultuurkapitali aastapreemiad 2012. Lembitu Kuuse. FOTO: Liis Treimann

Lembitu oli Eesti spordi kõige suurem fänn! Nii öeldi mitmes järelehüüdes laupäeval meie hulgast lahkunud spordiajakirjanduse suurmeistrile Lembitu Kuusele. Ülim positiivsus, naeratus näol ka kõige keerulisemal hetkel, toetav sõna pärast ebaõnnestunud võistlust ja ei mingit niisama tümitamist, vaid ikka poolehoid omadele. Just selle pärast teda armastati – nii sportlaste kui ka spordisõprade hulgas.

Tellijale Tellijale

Mõni päev vähem kui kuu tagasi tegi Lembitu Kuuse oma elu viimase intervjuu. Raskest haigusest ja õnnetust kukkumisest räsituna, omaenda kodus, Eestis spordi praeguse ühe suurima tipu Ott Tänakuga. Lembitu tahtis väga seda intervjuud teha… vaatamata sellele, et ta ei saanud enam korralikult liikuda, et hääl polnud enam endine – peamine oli soov teha seda, mida ta nii suurepäraselt oskas.

Lembitu kui inimese ja ajakirjaniku suurust näitab seegi, et Tänak oli selle jutuajamise salvestamiseks valmis ise tema juurde koju minema. Nii sündiski Eesti televaatajate jaoks oluline intervjuu.

14.01.2017 17.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto