TV3 uudisteankruid enam turunduslugudesse ei kaasa

TV3 uudistejuht Mart Mardisalu kinnitab, et päevauudised pole müügiks olnud ja neid ei hakata müüma ka tulevikus. FOTO: Arno Saar / Õhtuleht

TV3 uudistesaate «Seitsmesed uudised» peatoimetaja Mart Mardisalu lubas, et õhtuse uudistesaate sisukoostamise põhimõtted vaadatakse üle ja muuhulgas loobutakse uudisteankrute kasutamisest tasutud ehk sisuturunduslugudes.

Tellijale Tellijale

TV3 «Seitsmeste uudiste» peatoimetaja Mart Mardisalu ei eita uudislugude müüki uudistesaatesse, kuid rõhutab, et päevauudiseid pole tema juhtimisel müüdud ning seda ka ei hakata tegema, kirjutas ERRi uudisteportaal.

«Kavandame muudatusi saate sisukoostamise põhimõtetes ning päevauudiste ja meelelahutuse selgemat eristatust vaataja jaoks. Kui mainitud muudatused annavad võimaluse meelelahutusliku sisu koostamisel rubriikide, sisuturunduslike lugude vms raames kaasata meie häid partnereid ja palgamaksjaid, märgistame kindlasti ka vastavad lood,» viitas Mardisalu ERRiga vesteldes sellele, et tasulised uudislood jätkuvad, ent neid püütakse paremini uudistest eristada.

16.01.2017 18.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto