Lapseootel tippvehkleja lubab peagi naasta

Katrina Lehis (paremal). FOTO: Sander Ilvest

VEHKLEMINE. Üleeile õhtul teatas 22-aastane Katrina Lehis, et mõneks ajaks tuleb tema tippsportlase karjääri pausi, sest ta ootab last. Spordisõpru üllatanud uudis ei tähenda aga, et Eesti Olümpiakomiteelt toetust saav noor vehkleja toetussummadest ilma jääks, ning EOK peasekretäri Siim Suklese sõnul oodatakse Lehist kindlasti tagasi tippsporti. Ka neiu ise kinnitas, et kavatseb peagi vehklemisse naasta.

Tellijale Tellijale

Hetkel maailma edetabelis 29. kohal olev Lehis teatas oma rasedusest (viies kuu) Instagrami pandud pildiga, kus demonstreeris Tais puhates oma kõhukest. Sealjuures võistles Lehis rasedana oktoobris Tallinna Mõõgal, kus tuli naiskonnaga esikohale, ning veel detsembriski Doha GP-l. Seal piirdus Lehis eelvooruga ning põhitabelisse 64 parema hulka ei pääsenud.

Kui spordiüldsuse jaoks võis 22-aastase Lehise lapseootus tulla üllatusena, siis EOK, kes vehklejat rahaliselt toetab, teadis organisatsiooni peasekretäri Siim Suklese sõnul seda juba varem. «EOK teab asjadest ikka rohkem kui ainult seda, mida lehest lugeda saab,» ütles Sukles Postimehele.

17.01.2017 19.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto