Sisukord
Arter
Postimees
21.01.2017
Eesti Pensionireform toob olulised muudatused Õiguskomisjon tõmbab šokivangistamisele pidurit (18) Horoskoop Leppik: see pole maailma muutev revolutsioon Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Surm liikluses – võigas viis lahkuda (1) Pelikanitibu tuli munast välja Tagakülg Esikülg 21. jaanuar Tallinnas avati hinnalise väljapanekuga eramuuseum Majandus Massihagi esitajad: Cherry omanikud kantisid pankroti kartuses varad ettevõttest välja Välismaa Rootsi rahvaarv ületas kümne miljoni piiri Katrin töötab Bangladeshi slummi laste heaks (2) Arvamus Postimees 1938. aastal: laibad 325 meetrit siinpool piiri Juhtkiri: meie vasakpoolne valitsus on pensioni asjus uskumatult mõistlik (16) Jüri Reinvere: brändrahnuga Euroopas läbi ei löö Trumpi ajastu virvarr (2) Ministeeriumi vikerkaarevärvid Brexitis rohkem selgust Aivar Pau: seisab, ei seisa (4) Kultuur Tõdemused ja seosed Indrek Koffi loomingus 4 linna ja 14 etendust Nädala plaat. Minimalismi ilu Aja auk. Palun tapke hr Kinski! Tallinnas avati hinnalise väljapanekuga eramuuseum Sport Spordi lühiuudised Monte Carlo rallitragöödia: halbade juhuste kokkusattumine, aga eelkõige ettevaatamatus Ilves: kui suusatada ei jõua, pole midagi tahta (1) Eestlased hoiavad Poolas poolfinaalikohast hammastega kinni Omal nahal dopingu proovimisest üleilmse skandaalini Kas F1-sarjas lõppeb üks ajastu? Tallinn Tallinnas avati hinnalise väljapanekuga eramuuseum AK Rahva hääl: mida arvavad ameeriklased Trumpist (7) Akadeemik Jaan Undusk: eks see plahvatuse ootus olegi see, mis elu kunstiks teeb Selgusid Eesti Kultuurkapitali aastapreemiate laureaadid Andrew Kuchins: Trumpil saab olema väga keeruline venelastega ühist keelt leida (16) Mäletaja ja mälestaja Märka 4 linna ja 14 etendust Eesti kultuuri täheatlas: rahvakiriku sünd Scott Abel: Inimgranaat maailma poliitikalaval Aja auk. Palun tapke hr Kinski! David Satter: Trumpi toimik on Venemaa provokatsioon (9) Nädala plaat. Minimalismi ilu Olav Aarna: mida ühist on PISA tulemustel ja kliima soojenemisel? (2) Jüri Reinvere: brändrahnuga Euroopas läbi ei löö Tõdemused ja seosed Indrek Koffi loomingus Valeri Solovei: Trumpi ja Putini kokkuleppe tõenäosus on suur (21) Kõik (rootsi) mehed on sead Peeter Langovitsi tagasivaade: eestikeelne kooliatlas lõvidelt Arter Horoskoop Peaosaline rikkus maffiafilmi Noolemäng on väga tõsine asi Kui nutikas ost on nutikindad? Köögiseiklus võõramaa viljadega Perekond viib võidule Kuidas leinata Facebookis? (1) Mõistlik mood: mõttepaus Kristi Liiva: minu töös on tähendus kõige tähtsam (17) Maitseelamus maailma lõpus Parim, mida talvega peale hakata (1) Sõiduproov. Ford F-150: Kastikate kroonimata kuningas (1) Justin Petrone: vallalise elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

3 min lugemist

Horoskoop 21.–27. jaanuar 2017

 

Jäär

21. märts – 19. aprill

Küllap tuleb sul teiste vajadused enda soovidest ettepoole seada, pingutada selle nimel, et kedagi aidata. Väldi kärsitust, proovi olla leebe ja mõistev. Energiat on pigem vähe kui palju, seetõttu jälgi, et sa oma jõuvarusid asjatult ei raiskaks. Võta aega puhkamiseks, eriti tähtis on, et ööuni liig lühikeseks ei jääks.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Tööl tuleb sul ennast takka utsitada. Tahaksid võtta vabamalt, teha ainult neid asju, mis meeldivad, tüütud ülesanded aga teiste kaela veeretada. Suhtlemises sõpradega võib tekkida takistusi – võid olla põikpäine, mõistus tõrgub omaks võtmast sinu omadest erinevaid seisukohti. Rahaasjus on raske teistega üksmeelt leida.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Tahaksid tegeleda pigem hobide kui tõsise tööga. Seltskonnas, kus saab mõnusasti aega veeta ja lobiseda, tunned end omas elemendis. Siiski ei tohiks minna kergema vastupanu teed – olulised suhted ja tööasjad vajavad nüüd hoolt ja tõsist pingutamist. Et koostöö teistega sujuda saaks, pead olema rahulik ja järjekindel.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Kodus armsate inimeste keskel tunned end mugavalt ja turvaliselt. Hea meelega valmistad perele maitsvaid hõrgutisi. Võib-olla on söögiisu tavapärasest suurem, tahad midagi magusat ja eriliselt head. Töö nõuab distsipliini. Keeruline on ajada asju inimestega, kellel on teistsugune taust või maailmavaade kui sinul.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Uute teadmiste omandamine ei pruugi praegu kuigi sujuvalt minna, küll aga saad võimalusi selleks, et varasemaid kogemusi ja teadmisi edukalt kasutada. Kui sa teiste tegevusega rahule ei jää, siis ära hakka neid kritiseerima, jaga õpetusi heatahtlikult. Sama kehtib lastega suhtlemise kohta. Nendega pead olema eriliselt kannatlik.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Sind võib vallata kiusatus osta ilusaid ja kalleid asju. Kui tuju on kehv, võid teha sisseoste, et meeleolu parandada. Luba endale midagi ilusat, aga ära kuluta mõtlematult! Ilmselt eelistad tegutseda üksi, sest teistele oma seisukohtade selgitamine tundub vaevanõudev. Sulle näib, et nad ei tahagi sinust aru saada.

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Tööasjad edenevad hästi juhul, kui need on seotud kunsti või kultuuriga, kui saad ise aega planeerida ja oma loovust rakendada. Rutiinsed tööülesanded ja asjaajamised inimestega ei taha hästi edeneda. Kipud kergesti alla andma, asju edasi lükkama. Sul on raske tähtaegadest kinni pidada.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Küllap oled pigem endasse tõmbunud, tahad rahulikult üksinda tegutseda. Lärmakad kaaslased ja mõttetu loba mõjuvad häirivalt. Vajad võimalust vaikuses süveneda ja oma tegevust hoolikalt planeerida. Käivitada õnnestub selliseid projekte, mis on pikaajalised ning milles tulemusteni jõudmine võtab aega.

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Kodused suhted ja asjaajamised võivad võtta palju energiat. Ilmselt oled seotud kohustustega, mille täitmine ei ole väga lihtne. Vanema põlvkonna esindajatega tuleb arvatavasti tihedalt suhelda, ent neile millegi selgitamine võib olla vaevanõudev. Kui nende seisukohad on jäigad, proovi sina ise olla paindlikum ja kasuta kavalust!

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Nädala esimesel poolel kulgevad tegemised pigem aeglases tempos. See aeg sobib paremini vanade projektide jätkamiseks ning tegelemiseks asjadega, mille jaoks sul on piisavalt teadmisi ja küllaga vilumust. Uued põnevad ideed võivad tekkida nädala teisel poolel, jagad neid õhinal ka teistega.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Raha- ja äriasjad on tähelepanu keskpunktis, asjaajamine sujub vahelduva eduga. Palju sõltub sinu kavalusest ja oskusest teistele inimestele õigesti läheneda. Liiga optimistlik suhtumine ja lootus, et teised sinuga kergesti kaasa tulevad, võib viia pettumuseni. Ka kõige paremad sõbrad võivad sind nüüd kritiseerida.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Loominguline tegevus edeneb hästi. Palju rõõmu ja rahuldust võivad pakkuda armusuhted. Töises vallas on aga olukord ilmselt keeruline. Võimalik, et kõrgemal positsioonil olevad isikud käituvad kuidagi tõrjuvalt ja ei võta sind jutule, seetõttu ei õnnestu sul oma plaane kuigi lihtsalt realiseerida.

 

 

 

 

Seotud lood
    20.01.2017 23.01.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto