Sisukord
Talisport
Tänane leht
21.01.2017
Eesti Pensionireform toob olulised muudatused Õiguskomisjon tõmbab šokivangistamisele pidurit (18) Horoskoop Leppik: see pole maailma muutev revolutsioon Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Surm liikluses – võigas viis lahkuda (1) Pelikanitibu tuli munast välja Tagakülg Esikülg 21. jaanuar Tallinnas avati hinnalise väljapanekuga eramuuseum Majandus Massihagi esitajad: Cherry omanikud kantisid pankroti kartuses varad ettevõttest välja Välismaa Rootsi rahvaarv ületas kümne miljoni piiri Katrin töötab Bangladeshi slummi laste heaks (2) Arvamus Postimees 1938. aastal: laibad 325 meetrit siinpool piiri Juhtkiri: meie vasakpoolne valitsus on pensioni asjus uskumatult mõistlik (16) Jüri Reinvere: brändrahnuga Euroopas läbi ei löö Trumpi ajastu virvarr (2) Ministeeriumi vikerkaarevärvid Brexitis rohkem selgust Aivar Pau: seisab, ei seisa (4) Kultuur Tõdemused ja seosed Indrek Koffi loomingus 4 linna ja 14 etendust Nädala plaat. Minimalismi ilu Aja auk. Palun tapke hr Kinski! Tallinnas avati hinnalise väljapanekuga eramuuseum Sport Spordi lühiuudised Monte Carlo rallitragöödia: halbade juhuste kokkusattumine, aga eelkõige ettevaatamatus Ilves: kui suusatada ei jõua, pole midagi tahta (1) Eestlased hoiavad Poolas poolfinaalikohast hammastega kinni Omal nahal dopingu proovimisest üleilmse skandaalini Kas F1-sarjas lõppeb üks ajastu? Tallinn Tallinnas avati hinnalise väljapanekuga eramuuseum AK Rahva hääl: mida arvavad ameeriklased Trumpist (7) Akadeemik Jaan Undusk: eks see plahvatuse ootus olegi see, mis elu kunstiks teeb Selgusid Eesti Kultuurkapitali aastapreemiate laureaadid Andrew Kuchins: Trumpil saab olema väga keeruline venelastega ühist keelt leida (16) Mäletaja ja mälestaja Märka 4 linna ja 14 etendust Eesti kultuuri täheatlas: rahvakiriku sünd Scott Abel: Inimgranaat maailma poliitikalaval Aja auk. Palun tapke hr Kinski! David Satter: Trumpi toimik on Venemaa provokatsioon (9) Nädala plaat. Minimalismi ilu Olav Aarna: mida ühist on PISA tulemustel ja kliima soojenemisel? (2) Jüri Reinvere: brändrahnuga Euroopas läbi ei löö Tõdemused ja seosed Indrek Koffi loomingus Valeri Solovei: Trumpi ja Putini kokkuleppe tõenäosus on suur (21) Kõik (rootsi) mehed on sead Peeter Langovitsi tagasivaade: eestikeelne kooliatlas lõvidelt Arter Horoskoop Peaosaline rikkus maffiafilmi Noolemäng on väga tõsine asi Kui nutikas ost on nutikindad? Köögiseiklus võõramaa viljadega Perekond viib võidule Kuidas leinata Facebookis? (1) Mõistlik mood: mõttepaus Kristi Liiva: minu töös on tähendus kõige tähtsam (17) Maitseelamus maailma lõpus Parim, mida talvega peale hakata (1) Sõiduproov. Ford F-150: Kastikate kroonimata kuningas (1) Justin Petrone: vallalise elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ilves: kui suusatada ei jõua, pole midagi tahta

3 min lugemist
Kristjan Ilves. FOTO: Tairo Lutter

Tänavu kahevõistluse MK-sarjas kuuel korral punktikohale tulnud Kristjan Ilves astus korraks tippsarja karussellilt maha, et täna ja homme osaleda koduses Otepääl toimuval kontinentaalse karikasarja etapil. Kuna tegemist on MK-sarjaga võrreldes aste madalama jõuprooviga, on 20-aastase noormehe eesmärk üsna selge – tore oleks tõusta poodiumile, hea oleks ka koht esikuuikus.

Tellijale Tellijale

Kuigi kahevõistluse maailma eliit sellel võistlusel ei osale, olevat vähemalt esimesed kümme või isegi viisteist meest kõrgest klassist. «Suurte kahevõistluse maade koondistes ei mahu kõik MK-sarja ning seepärast osaleb osa sportlasi kontinentaalses sarjas. Oma tasemelt võiksid nad aga olla ka MK-etappidel punktikohtadel,» selgitas Ilves pärast eilset, särava päikesepaiste all peetud murdmaatreeningut. Õhtuse hüppetreeningu ajaks olid aga olud kardinaalselt muutunud – vahepeal sadanud lumi oli muutunud uduvihmaks.

Kodusel Tehvandi hüppemäel sujuvad Ilvsel asjad tavaliselt hästi. Teisipäeval ja kolmapäeval tegi ta sellel mäel kümmekond treeninguhüpet ja jäi rahule. Eilsel võistluse ametlikul treeningul tegi ta samuti kaks head hüpet, kuid kolmandas voorus jäi õhulend lühikeseks.

20.01.2017 23.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto