Sisukord
Majandus
Postimees
23.01.2017
Eesti Horoskoop Ta oli taevapuu meie hingemaastikel Male Mälumäng Palju õnne Dilbert ​TTÜ tudengeid ootab hinnatõus (3) Tagakülg Piirikaubanduse mõjul on avariide arv Valgamaal kahekordistunud (6) Uimastitarvitajate SMSiga hoiatamise plaan jääb katki PERHis jätkab tööd kolm korruptsiooniga seostatud juhti Majandus Maailma eliit pelgab populismi ja protektsionismi (1) Teistsuguse nahavärviga on üürikorteri leidmine paras peavalu (10) Liviko võib pääseda ühest kartellisüüdistusest Välismaa Välismaa lühiuudised: 22.01.2017 KOMMENTAAR: Kurdide käekäik ja eestlased? 16 inimesele surma toonud bussist jäi järele vaid karkass Trump käis CIAs ja jätkas Twitteri-toimetamisi Kurdidele mägedest enam ei piisa AJA PEEGEL. Elu Miri kosmosejaamas meenutas tudengikorterit Lõuna-Korea minister koostas vasakpoolsete musta nimekirja Arvamus Kõik armastavad Maikenit (1) Juhtkiri: Trumpi ajastu algus (36) Tõnis Oja: petised ja vargad (3) Andrus Karnau: pensionisambad ja -lambad Tõnis Mölder: sisekaitseakadeemia kolimine nõrgendab julgeolekut (2) Iivi Anna Masso: Euroopa saatuse aasta (17) Kultuur Tuul raamatulehtedes ja veemuusika Silmitsi isaduse koormaga Vana mehe koera surm Sport Ilusa lõpuga draama, Ott Tänakuga peaosas Hiina müür ei suutnud epeenaiste rahulolu rikkuda Kannapöörde teinud Eesti kergejõustikulootus näitas taset Eesti tulevikumees õppis koduradadel võidu eest võitlema ja võitma Kuuest üks: Liverpool sattus kardetud lühikese pausi järel plindrisse Tarbija Kuidas kujuneb liikluskindlustuse hind? Tarbija lühiuudised Parem tööohutuskultuur aitaks ennetada tuhandeid õnnetusi Tartu Linnaametnik nihestab Emajõelinna sõnas ja pildis Kas Tartu sai valmis? Sibulatee festival viis osalejad kuuma sauna ja kargesse järve Raha räägib! Aga kellega ja kuidas? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Liviko võib pääseda ühest kartellisüüdistusest

2 min lugemist
Liviko juhi Janek Kalvi sõnul on nad need kohtuotsused, mille sisuga ettevõte ei saa nõustuda, edasi kaevanud. FOTO: Sander Ilvest

Postimehele teadaolevalt otsustas Tallinna maakohus 11. jaanuaril lõpetada ühe Liviko kartellisüüdistuse kohtuasja, sest väidetav kuritegu on aegunud. Süüdistaja lubas otsuse edasi kaevata.

Tellijale Tellijale

Kui napilt kuu aega tagasi otsustas Tallinna ringkonnakohus jätta muutmata Harju maakohtu mullu aprillis tehtud otsuse, mille kohaselt mõisteti alkoholitootja Liviko ja terve rida Eestis tegutsevaid jaekette süüdi kartellileppe sõlmimises 2009. aasta mai lõpus ja juuni alguses, siis nüüd on toimunud oluline areng ka kolmandas, kõige värskemas Livikot puudutavas kartelliasjas.

Aasta tagasi kirjutas ERR, et riigiprokuratuur on lisaks tol hetkel pooleli olnud Liviko ja jaekettide vahel sõlmitud kartellileppe süüdistusele esitanud alkoholitootjale ja selle kahele töötajale veel kolmandagi kartellikokkuleppe süüdistuse. Kriminaalasjas, mida alustati 2014. aastal, süüdistatakse Livikot ning Eestis ja Lätis kokku 21 kaupluses alkoholi müüva ettevõtte Aldar Eesti kaht töötajat konkurentsi kahjustavas keelatud suhtluses 2011. aastal. 

21.01.2017 24.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto