Sisukord
Eesti
Postimees
23.01.2017
Eesti Horoskoop Ta oli taevapuu meie hingemaastikel Male Mälumäng Palju õnne Dilbert ​TTÜ tudengeid ootab hinnatõus (3) Tagakülg Piirikaubanduse mõjul on avariide arv Valgamaal kahekordistunud (6) Uimastitarvitajate SMSiga hoiatamise plaan jääb katki PERHis jätkab tööd kolm korruptsiooniga seostatud juhti Majandus Maailma eliit pelgab populismi ja protektsionismi (1) Teistsuguse nahavärviga on üürikorteri leidmine paras peavalu (10) Liviko võib pääseda ühest kartellisüüdistusest Välismaa Välismaa lühiuudised: 22.01.2017 KOMMENTAAR: Kurdide käekäik ja eestlased? 16 inimesele surma toonud bussist jäi järele vaid karkass Trump käis CIAs ja jätkas Twitteri-toimetamisi Kurdidele mägedest enam ei piisa AJA PEEGEL. Elu Miri kosmosejaamas meenutas tudengikorterit Lõuna-Korea minister koostas vasakpoolsete musta nimekirja Arvamus Kõik armastavad Maikenit (1) Juhtkiri: Trumpi ajastu algus (36) Tõnis Oja: petised ja vargad (3) Andrus Karnau: pensionisambad ja -lambad Tõnis Mölder: sisekaitseakadeemia kolimine nõrgendab julgeolekut (2) Iivi Anna Masso: Euroopa saatuse aasta (17) Kultuur Tuul raamatulehtedes ja veemuusika Silmitsi isaduse koormaga Vana mehe koera surm Sport Ilusa lõpuga draama, Ott Tänakuga peaosas Hiina müür ei suutnud epeenaiste rahulolu rikkuda Kannapöörde teinud Eesti kergejõustikulootus näitas taset Eesti tulevikumees õppis koduradadel võidu eest võitlema ja võitma Kuuest üks: Liverpool sattus kardetud lühikese pausi järel plindrisse Tarbija Kuidas kujuneb liikluskindlustuse hind? Tarbija lühiuudised Parem tööohutuskultuur aitaks ennetada tuhandeid õnnetusi Tartu Linnaametnik nihestab Emajõelinna sõnas ja pildis Kas Tartu sai valmis? Sibulatee festival viis osalejad kuuma sauna ja kargesse järve Raha räägib! Aga kellega ja kuidas? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uimastitarvitajate SMSiga hoiatamise plaan jääb katki

2 min lugemist
Harrastusnarkomaanid SMSe saama ei hakka. FOTO: Toomas Huik / Postimees

Ehkki paljuräägitud plaan hakata saatma nn pühapäevanarkomaanidele hoiatavaid SMS-sõnumeid läks vett vedama, kinnitas Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre, et aeg-ajalt narkootikume tarvitavad inimesed on jätkuvalt politsei teravdatud tähelepanu all.

Tellijale Tellijale

Aastatagune uudis, et aeg-ajalt narkootilisi aineid pruukivatele inimestele hakatakse saatma tekstsõnumeid, tekitas sotsiaalmeedias elavat vastukaja. Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre rõhutas toona, et SMSide eesmärk on ennetustöö ja inimeste korrale kutsumine. Tookord loodeti, et plaan viiakse ellu veel samal aastal.

Nüüd on selge, et SMS-teavitusi politsei uimastitarvitajatele saatma ei hakka. «Me olime juba kõik põhjalikud analüüsid ära teinud, kui tuli välja, et isikuandmete kaitse seadus seab meile siiski mõningase piirangu,» rääkis Tambre.

21.01.2017 24.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto