Sisukord
Äriuudised
Postimees
24.01.2017
Eesti Taavi Rõivas nimetab pensioniarvutust silmamoonduseks (11) Mälumäng Horoskoop Dilbert Male Linnahalli põleng sai alguse elektrisüsteemist Palju õnne Sotsiaalkindlustusameti teade tõi tööraamaturalli (1) Sotsiaalkindlustusametis on hoiul umbes 4000 tööraamatut Üle 50 000 inimese peab hakkama tulumaksu juurde tasuma Rakke ja Koeru võitlevad haldusreformi komisjoni ettepaneku vastu (2) Arsenali keskuse müügi kohal lasub korruptsioonivari (5) Majandus USA kinokett ostab Forum Cinemase omanikfirma Turud hakkavad Trumpi ümber hindama Sumberg toob Marriott Internationali Tallinna Arsenali keskuse müügi kohal lasub korruptsioonivari (5) Ott Pärna turgutab varjusurmas Team Estoniat Välismaa Trumpi ministrid ootavad rohelist tuld Välismaa lühiuudised 24.01. Reamees Alla: Maidani vaim pole langenud (1) Porošenko: meie usk partneritesse põhineb ühistel väärtustel Arvamus Margus Mihkels: Eesti sööst Soome ummikusse (3) Vastukaja: Statoili kaubamärgist loobumine on möödapääsmatu (2) Märt Meesak: mäng aktsiisidega toob majanduskasvu? (1) Maarja Vaino: presidendi sõna (257) Juhtkiri: tööraamatupaanika (11) Ahto Lobjakas: Trump vs naised (14) Postimees 1940. aastal: Niguliste kogudus likvideeritakse Kultuur Teelkäija nägemus Eestist* Sport Monte Carlo ralli jättis õhku palju küsimusi (1) Külm pea tõi Tarule karjääri parima koha Tartu Eksitav nimi nurjab esinemisi ja saadab raha valesse taskusse Tartu esimeseks linnakirjanikuks saab Kristiina Ehin Garnisoni kalmistul jätkub auvõla tasumine Vaid kaks Meeksi valla küla jäävad sügisel Tartumaale Tarmeko uus ärimaja valmib kevadeks (1) Eesti rahvaluule arhiiv külvab eraterasid Metallifirma innustab kutseõppureid preemiaga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ott Pärna turgutab varjusurmas Team Estoniat

2 min lugemist
Ott Pärna FOTO: Peeter Langovits

Ettevõtja ja majandusekspert Ott Pärna veab Eesti välismajanduspoliitika koostööplatvormi Team Estonia loomist, mis peaks tooma siia rohkem välisinvesteeringuid ja turgutama eksporti. Pärna sõnul on oluline, et erinevad organisatsioonid selle nimel ühiselt töötaksid. 

Tellijale Tellijale

Kuuldavasti peaks Pärnast sama ka Team Estonia meeskonna juht, kui see ühel hetkel tööle hakkab. Ise ta seda küll veel ei kinnitanud, kuid arvas, et tema kandidatuur on kohale igati sobiv.

«Mul on olemas nii sobiv akadeemiline taust kui ka kogemus erinevate ettevõtete juhtimisel, natuke tean, kuidas riik koos käib ning olen tegelenud ka riskikapitaliga,» rääkis Pärna, kellel on doktorikraad majandusteaduses Tartu Ülikoolist. «Mingit otsust aga täna küll ei ole,» lisas ta samas.

23.01.2017 25.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto