Sisukord
Autosport
Postimees
24.01.2017
Eesti Taavi Rõivas nimetab pensioniarvutust silmamoonduseks (11) Mälumäng Horoskoop Dilbert Male Linnahalli põleng sai alguse elektrisüsteemist Palju õnne Sotsiaalkindlustusameti teade tõi tööraamaturalli (1) Sotsiaalkindlustusametis on hoiul umbes 4000 tööraamatut Üle 50 000 inimese peab hakkama tulumaksu juurde tasuma Rakke ja Koeru võitlevad haldusreformi komisjoni ettepaneku vastu (2) Arsenali keskuse müügi kohal lasub korruptsioonivari (5) Majandus USA kinokett ostab Forum Cinemase omanikfirma Turud hakkavad Trumpi ümber hindama Sumberg toob Marriott Internationali Tallinna Arsenali keskuse müügi kohal lasub korruptsioonivari (5) Ott Pärna turgutab varjusurmas Team Estoniat Välismaa Trumpi ministrid ootavad rohelist tuld Välismaa lühiuudised 24.01. Reamees Alla: Maidani vaim pole langenud (1) Porošenko: meie usk partneritesse põhineb ühistel väärtustel Arvamus Margus Mihkels: Eesti sööst Soome ummikusse (3) Vastukaja: Statoili kaubamärgist loobumine on möödapääsmatu (2) Märt Meesak: mäng aktsiisidega toob majanduskasvu? (1) Maarja Vaino: presidendi sõna (257) Juhtkiri: tööraamatupaanika (11) Ahto Lobjakas: Trump vs naised (14) Postimees 1940. aastal: Niguliste kogudus likvideeritakse Kultuur Teelkäija nägemus Eestist* Sport Monte Carlo ralli jättis õhku palju küsimusi (1) Külm pea tõi Tarule karjääri parima koha Tartu Eksitav nimi nurjab esinemisi ja saadab raha valesse taskusse Tartu esimeseks linnakirjanikuks saab Kristiina Ehin Garnisoni kalmistul jätkub auvõla tasumine Vaid kaks Meeksi valla küla jäävad sügisel Tartumaale Tarmeko uus ärimaja valmib kevadeks (1) Eesti rahvaluule arhiiv külvab eraterasid Metallifirma innustab kutseõppureid preemiaga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Monte Carlo ralli jättis õhku palju küsimusi

3 min lugemist
Ott Tänak Monte Carlo ralli viimasel päeval. FOTO: Timo Anis

«Hull vana! Eriti ralli lõpp… Eks tal oli õnne ka, et suutis nii sõites teel püsida ja lõpuks ka finišisse jõuda,» hindas Ott Tänaku Monte Carlo ralli esitust tema kodumaine suurtoetaja Oleg Gross. Pole kahtlustki, et Tänaku karjääri palju panustanud mehe süda hüppas rõõmust, kui ta nägi oma lemmiku esitust rallimaailma tipus. Seda enam, et ta on näinud lähedalt Tänaku karjääri erinevaid etappe – madalseisu ning viimastel hooaegadel stabiilset arengut, tippsõitjaks küpsemist. 

Tellijale Tellijale

Endine tipprallisõitja Urmo Aava kiitis Tänaku rahulikkust. «Tema autot kimbutasid probleemid ja lõpuks on isegi raske öelda, mitu kiiruskatset sai ta üldse muretult sõita. Aga ta närvid pidasid vastu ning kokkuvõttes oli ta megatubli,» tunnustas Aava ja lisas, et Tänaku tõelised trumbid peaksid ilmnema Poola ja Soome kiiretel kruusarallidel. «Arvan, et nendel kahel rallil ei saa Sebastien Ogier talle vastu.»

Monte Carlo ralli oligi mõnes mõttes Tänaku ja esimest korda WRC-rallil tema kaardilugejaks olnud Martin Järveoja jaoks omanäoline küpsuseksam. Ralli, mis oli nende jaoks segu õnnest ja ebaõnnest.

23.01.2017 25.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto