R, 24.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eksitav nimi nurjab esinemisi ja saadab raha valesse taskusse

Eili Arula
Eksitav nimi nurjab esinemisi ja saadab raha valesse taskusse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Raamatukogu direktor Rutt Rimmel tõdes, et silt ukse kõrval on ajahambast üsna näritud ja selle peaks ainuüksi esteetilistel põhjustel välja vahetama. Kui volikogu täna raamatukogu nime muutuse heaks kiidab, on sildivahetuseks kaalukam põhjus.
Raamatukogu direktor Rutt Rimmel tõdes, et silt ukse kõrval on ajahambast üsna näritud ja selle peaks ainuüksi esteetilistel põhjustel välja vahetama. Kui volikogu täna raamatukogu nime muutuse heaks kiidab, on sildivahetuseks kaalukam põhjus. Foto: Kristjan Teedema

Pidev segadus raamatukogu nimega sunnib Põltsamaa linnavõimu seal tegutseva Jõgeva maakonna keskraamatukogu nime muutma.

Ehkki Põltsamaal tegutsev Jõgeva maakonna keskraamatukogu on kandnud sama nime juba 26 aastat, laekuvad neile mõeldud saadetised ikka ja jälle Jõgevale. Vahel on juhtunud sedagi, et külalised ootavad Põltsamaa raamatukogus närviliselt esinejat, kui see otsib parasjagu meeleheitlikult Jõgeval Veski tänavat ja seal asuma pidavat raamatukogu. Paraku Jõgeva linnas Veski tänavat ei ole, seal asuvast raamatukogust rääkimata.

Volikogu otsustab

Märksõnad
Tagasi üles