Spordi lühiuudised

Keskmaajooksja Andi Noot üritas eile õhtul Tartu Ülikooli spordihoones täita 1500 m jooksu sise-EMi normi 3.44.00. Normi täitmist ei tulnud, kuid sündis uus Eesti siserekord 3.44,32.

Varasem, samuti Nooda joostud Eesti siserekord 3.44,63 püsis vaid ligi kaks nädalat. Kui 11. jaanuaril, mil kipsis sõrmega jooksnud Noodal jäi Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis EM normist 3.44,00 puudu 63 sajandikku ja tempot tegid Keio Kits ja Olavi Allase, siis seekord olid jänesteks Karel Viigipuu ja Jaak Heinrich Jagor, vahendas Jooksuportaal.ee.

Eilne jooks jäi Andi Noodale viimaseks EM-normi ürituseks Eestis. «Viimane jooks ja üritus üksinda Eestis, peale seda võistlen Euroopas 1500 m ja 3000 m distantsidel,» ütles Noot ajakirja Jooksja Jooksuportaali uudistele.

Tellijale Tellijale

Koduses korvpalli meistriliigas peeti eile kolm mängu

Õhtu kõige tasavägisemas mängus võõrustas Pärnu Sadama meeskond Raplat, kohtumise võitis 65:59 kodumeeskond. Võitjatel viskas 23 punkti Reinar Hallik, Rapla parimana sai 20 punkti kirja Martin Paasoja.