Sisukord
Ehitus ja viimistlus
Postimees
26.01.2017
Eesti Horoskoop Eesti rahvas on nakatunud trammipisikuga (7) Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Tartu trammitee oleks üheksa kilomeetri pikkune Tagakülg Esikülg 26. jaanuar Eesti kodanikud ütlesid nullvariandile ei (1) Eesti passi saaks teatud tingimustel Majandus Samsung pääses terve nahaga Algajal tasuks raha panna fondidesse (1) Kommentaar: investeeri ettevõttesse, mitte aktsiasse Välismaa Trumpi administratsioon asus kliimateadust ja riiklikke agentuure suukorvistama (3) Välismaa lühid USA ähvardab Hiinaga nugade peale minna Soome kaitseminister tembeldas asendusteenistujad desertöörideks Arvamus Kadri Simson: majanduskasvu toob Eesti inimeste väärtustamine (10) Juhtkiri: unustatud eetika (1) Avaliku elu tegelaste pöördumine: Eesti vajab raudteed Euroopasse, kuid mitte praegu planeeritud kujul (27) Enno Lend: Rail Baltic vajab arukat tegutsemist – ka kriitikutelt (2) Postimees 1928. aastal: kui puhus lõunast sula tuul Evelyn Kaldoja: Trumpi kritiseerides ei saa ise latti alla lasta (3) Kultuur Üllatusterohke muusikaauhindade gala toob vaatajateni Soome tipprežissöör Sport Spordi lühiuudised Johaugi saatus selgub reedel Kelly Sildaru võib järgmise aasta X-mängud vajadusel vahele jätta Vanameistrite imelised edulood Võit – erakordne ja emotsionaalne Red Bulli värvidesse pandud Kelly Sildaru: üldjuhul on tähelepanu hea Kuidas üks naine Kohilast võrkpallikantsi tegi (1) Tallinn Eesti rahvas on nakatunud trammipisikuga (7) Tarbija Odav euroremont on minevik Koerakuudi uus tase: soojendusega voodi ja konverentskõned Kodu lühiuudised Tartu Tartu ettevõtted on suurest tööraamatupaanikast pääsenud Kambjast kaob autojuhtide kirumiskoht Jäätahukast koorub kahemeetrine hiigelkukk Maaülikool asub ehitama oma visiitkaarti – uut toidumaja Tantsukool sai linna uhkeimad trenniruumid Tõsidus ja nali kahe Peterseni kunstis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koerakuudi uus tase: soojendusega voodi ja konverentskõned

2 min lugemist
Igale Murile nutikuut küll kättesaadav pole, kuid vähesed valitud on ses majas kahtlemata õnnelikud. FOTO: Smart Dog House

Võimalus kodu tehnika abil kontrollida pole enam midagi uut, nutikodu mõiste on selge ilmselt kõigile. Lisaks elumajadele on nüüd asutud nutikaks ehitama muidki hooneid. Sest miks ei võiks sinu koera kuut looma automaatselt sööta-joota ja soojas hoida, samal ajal kui sa ise koeraga nutiseadme kaudu ühenduses oled?

Tellijale Tellijale

Õigupoolest on sõna «kuut» kasutamine eestimaise ettevõtte Assembly Line toote kohta ilmne solvang. Smart Dog House’i näol on tegemist pigem koeravillaga, mis sisuliselt hoolitseb sinu lemmiku eest ka siis, kui sa ise juures pole.

Koeramaja näeb välja nagu miniatuurne elumaja, mille pööningule on paigaldatud kogu toimimseks vajalik tehnika alates valgustusest, küttest ja ventilatsioonist kuni konverentskõnede süsteemini, mille abil omanik saab oma lemmikuga suhelda ja talle automaatsest toitmissüsteemist süüa anda. Lisaks sellele on majas soojendusega koeraase ja helisüsteem, samuti plaanitakse valikusse lisada andurid, mis kontrollivad looma tervist.

25.01.2017 27.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto