Sisukord
Võrkpall
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kuidas üks naine Kohilast võrkpallikantsi tegi

3 min lugemist
Kohila naiskond CEV Cupi mängus Stuttgarti vastu. Klubi eestvedaja Ingrid Kangur paremalt esimene. FOTO: cev.lu

Eesti viimaste aastate edukaim võrkpallinaiskond on Kohila, praeguse nimega Kohila VK/E-Service. Mõne aastaga sisuliselt nullist ja suuresti ühe naise vedamisel üles ehitatud naiskond on näidanud, et Eestiski saab korralikul tasemel tegutseda ja koguni leegionäre värvata ning Euroopa sarjades mängides mitte häbisse jääda. Selliseid näiteid on varasemastki, kunagi oli Eesti parim klubinaiskond Pärnus, siis Viimsis, Viljandis. Ent kõik need klubid tegutsesid mingi aja ja olid seejärel sunnitud rahanappuse tõttu tegevuse lõpetama. Kohila peab veel vastu.

Tellijale

Käesoleva hooaja hakul toimunud Eesti klubide tutvustamisel avalikustati ka nais- ja meeskondade eelarved. Kohila oma oli teiste naiskondadega võrreldes ulmelisena tunduvad 80 000 eurot. Eurosari on võrkpallis teatavasti suur raharöövel ja seetõttu on seal tuleval hooajal jätkamine praegu küsimärgi all.  Kui varem harrastati Kohilas rohkem korvpalli, siis nüüd võib seda pigem võrkpallikantsiks nimetada, see on klubi eestvedaja ja naiskonna abitreeneri Ingrid Kanguri töö tulemus.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto