Hurraa, me elame teleseriaalide kuldajastul!

FOTO: Ekraanitõmmis

Moodsad internetiteenused lubavad sul vaadata seriaale-filme just siis ja nii palju korraga, kui isu tuleb. Lisaks veel reklaamivabalt! Ja kuus tuleb maksta vaid veidi rohkem raha kui ühe kinopileti eest.

Tellijale Tellijale

Seda sorti teleteenused on juba oluliselt muutnud seda, kuidas teleseriaale tehakse. Kuna vaatajal on nüüd soovi korral võimalik kas või terve hooaeg korraga ära vaadata, lubab see lavastajatel ja stsenaristidel kasutada suuri ning kaasahaaravamaid narratiive. Oma huvi teleseriaalide vastu on üles näidanud näiteks Quentin Tarantino, kelle filmid kipuvad enamasti kolme tunni kanti venima. Nüüd aga võib linti võtta kas või kümnetunnise loo ja vaataja saab selle soovi korral ühe istumisega ka ära vaadata, tõustes vahepeal püsti vaid pitsakullerile vastu minemiseks.

Kõikvõimalike filmifestivalide laureaadi Paolo Sorrentini käe alt tulnud seriaal «Noor paavst» jookseb praegu Viaplays, mis tõestab omakorda: suure ekraani tähed on huvitatud töötama väikses formaadis. Video voogedastusteenused on ideaalsed just seriaalide jaoks, sest tunnistagem: filmi tuleb vaadata ikkagi seal, kuhu see kuulub – kinosaalis suurelt ekraanilt.

27.01.2017 30.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto