P, 3.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Maaülikool asub ehitama oma visiitkaarti – uut toidumaja

Risto Mets
Maaülikool asub ehitama oma visiitkaarti – uut toidumaja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Siia tuleb uus toidutehnoloogia õppekavade laborikompleks, näitab maaülikooli toiduteaduse ja toidutehnoloogia osakonna juhataja Hannes Mootse nõukogude aja hõngulist ruumi Kreutzwaldi 56 korpuses 3/5.
Siia tuleb uus toidutehnoloogia õppekavade laborikompleks, näitab maaülikooli toiduteaduse ja toidutehnoloogia osakonna juhataja Hannes Mootse nõukogude aja hõngulist ruumi Kreutzwaldi 56 korpuses 3/5. Foto: Kristjan Teedema

Labori- ja õppekompleksi välja arendades tahab maaülikool parandada nii toidutehnoloogia õppekavade tudengite täbaraid tingimusi kui ka teadustöö kvaliteeti. Viit toiduvaldkonda ühendav kompleks võib saada nimeks toidumaja.

Tööd võetakse ette eelkõige seetõttu, et toiduteaduste õppimise tingimused ei ole nüüdisaegsed, selgitas maaülikooli toiduteaduse ja toidutehnoloogia osakonna juhataja Hannes Mootse.

Et püsida konkurentsis

Märksõnad
Tagasi üles