Sisukord
Uudised
Postimees
28.01.2017
Eesti Eestlasest nobelist – Juri Israel (5) Neitsikurgedel kuues muna esikülg 28.01 Savisaare koguduse teine tulemine (4) Mälumäng Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Tagakülg Alajõe ihkab jätkata riigikogu kantselei juhina Majandus Eesti ettevõtte hulljulge plaan viib e-kooli Aafrikasse (1) Kommentaar: Maril oli alustamiseks viimane aeg Välismaa Tuneesia elab tagasi pöörduvate pühasõdalaste kartuses Vanaisa Vassõl – sõjas käis, aga veteran pole May tähtsustas USAs liitlassuheid Arvamus Ilmar Raag: 2017 – pallimäng üle meie pea (35) Sirje Niitra: kui enam ei taha Peeter Langovitsi tagasivaade: Viru väljaku uus nägu EKI keelekool: absoluutselt (2) Trumpi liikumise nägu (2) Juhtkiri: muuseum kutsub Kelle käes on kelle cojones?* Meeletult töökas perfektsionist Tööraamat ja paberipaanika Postimees 1992. aastal: endise peaministri töövõime on väljapool kahtlust, aga majandus jäi laokile Tiit Hennoste: peavoolumeedia ja prillikivi (16) Kultuur Sõnniku elu Postromantiku elu ja armastus Aja auk. Pidu sai läbi Nädala plaat. Anna andeks, vanaema, et näen välja nagu diiler Mahavisatud imed Sport Gregor Arbet läheb taas operatsioonile Spordi lühiuudised Kas Eesti aerutajad kraapisid välja lotovõidu? (1) Sildaru saatus Aspenis: lihtsam on olla tagaajaja kui tagaaetav Kontrollimatud lapsevanemad tennises: roppused, vastaste mürgitamine ja lõputu peksmine AK Rokkiv klatš viimasest ilusast aastast Artemi Troitski: kuidas Nõukogude Liidu aladelt lahkujad lõid Lääne-Venemaa (7) Postromantiku elu ja armastus Sõnniku elu Mahavisatud imed Peeter Saari: järgmise digirevolutsiooni teeb kvant-üleolek (3) Eesti kultuuri täheatlas: pööre kultuurikliimas (Noor-Eesti) Ilmar Raag: 2017 – pallimäng üle meie pea (35) David Vseviov: Karikatuuride sõda (1) Arter Tsiklihooaeg südatalvel: motorahvas unistab Helsingis «Mõrsja» - allegooriline (õudus)lugu Venemaast Horoskoop Ratsutamise ABC keset talve ehk kuidas ma esimest korda hobuse selga istusin Rainer Sarnet: armastus ja ahnus on igatsuse erinevad nimed Eestlase superjaht sattus ookeanil surmasuhu Kuidas puhata ja elu nautida nii, et lisakilod külge ei jää? Mis juhtub, kui eestlasest saab maailmakodanik? (6) NOËP vallutab maailma - viiruslikult vinged lood Hommik, mida sa oled oodanud Kuidas saab kivist liikuv pilt? Kevadmood: vabadus veidrusteks! Kaja Kallas: maskid karnevalil ja igapäevaelus Hurraa, me elame teleseriaalide kuldajastul! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti ettevõtte hulljulge plaan viib e-kooli Aafrikasse

4 min lugemist
Vladislav Herchykau, Bamboo Group juht. FOTO: Eero Vabamaegi/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti IT-ettevõte Bamboo on võtnud ambitsioonika eesmärgi viia meile nii harjumuspärased e-kooli lahendused Aafrika ning Kesk-ja Lähis-Ida riikidesse.

Tellijale Tellijale

Nüüdseks juba enam kui aasta e-päevikute arendamise kallal tööd teinud ettevõte tegutseb paarikümnes riigis üle maailma.

«Minu kontakt Aafrikaga sai alguse 2009. aastal,» rääkis Postimehele Bamboo kaasomanik ja tegevjuht Vladislav Herchykau. «Üks koostööpartner soovitas meid ühele Mauritaania ettevõttele. Tegemist oli mainkast perekonnast pärit inimesega, kes kutsus meid sinna. Nii kõik alguse saigi.»

Herchykau ise on Valgevenes sündinud 40. eluaastates mees, abielus, tal on kaks kooliealist poega. Kodu on ta nüüdseks rajanud Tallinna.

«Ma olen valgevenelane, olen Valgevene ärimees Eestis. Kuid mis veel «hullem» – ma olen Eesti ärimees Valgevenes,» ütles mees. «Meil on Eesti ettevõte ja naudime kõiki selle eeliseid ka Valgevenes. See aitab meid tõepoolest väga palju.»

27.01.2017 30.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto