Horoskoop

JÄÄR Õhtupoolikul tunned ilmselt, et tahad puhata ja elu nautida. Kõige mõnusam on seda teha koos armastatud inimesega.

SÕNN Tunned end hästi tuttavas, koduses miljöös ja koos nende inimestega, kes on sulle ammu tuttavad ja sinu silmis usaldusväärsed.

KAKSIKUD Võiksid õhtul kas hea sõbra või siis armastatuga kokku saada. Aeg sobib mõnusaks ja õdusaks äraolemiseks.

VÄHK Töönädal peaks lõppema meeldivas meeleolus. Ehk tähistate kolleegidega koos kellegi õnnestumisi või isiklikku tähtpäeva.

LÕVI Võiksid minna harivale koolitusele või koosviibimisele, kus saad suhelda tarkade ja toredate inimestega.

NEITSI Kirg võib ägedalt lõkkele lüüa. Parem on, kui võtad aega kallimaga kahekesi olemiseks – õhtu kisub eriti romantiliseks!

KAALUD Naudid seda, kui vastassoo esindajad sind imetlevate pilkudega saadavad. Arenema võivad hakata uued huvitavad tutvused.

SKORPION Sind võib vallata soov oma igapäevast ümbrust meeldivamaks ja ilusamaks muuta. Puhas ja korras keskkond teeb olemise heaks.

AMBUR Reedeõhtu sobib suurepäraselt lõbusale peole minekuks. Küllap on sul täna vastassoo esindajate hulgas lööki.

KALJUKITS Võiksid endale õhtuks külalisi kutsuda. Sõprade võõrustamine, eriti neile hea toidu pakkumine valmistab sulle rõõmu.

VEEVALAJA Küllap valdab sind lõbus meeleolu. Üksi olemine tänasesse päeva ei sobi, tunned end hästi toredate inimeste keskel.

KALAD Vajad väikest lõõgastust. Seda võib sulle pakkuda näiteks poodides kolamine, ilusate asjade vaatamine ja rõivaste selga proovimine.

Seotud lood
02.02.2017 04.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto