Sisukord
Talisport
Postimees
30.01.2017
Eesti Kihnu võiksid päästa kodanikupalk ja kaluriäpp EAS arvestas viis aastat tagasi Ärma tagasinõudeks 68 000 eurot (3) Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Tagakülg Horoskoop Tallinnas ja Tartus tähistati Hiina uusaastat Eesti lühiuudised Austraalia piirivalve pidas kinni kihlveopettust plaaninud eestlased Metsaraie ohustab loodusturismi (1) Kihnu saare tume tulevik (11) Majandus Uues maksusüsteemis võib ka 500-eurose kuupalgaga kaotajaks jääda (24) Majanduse lühiuudised Analüütikud soovitavad Šiauliųt (2) Välismaa KOHALIK VAADE: Kaheksa ohvitseri pingestavad Türgi ja Kreeka suhteid Trumpi käsk vallandas meeleheite ja segaduse AJA PEEGEL. Mees, kes tappis rahva isa Välismaa lühid Tulutu võitlus Aafrika «prohvetiga» Issanda Vabastusarmee kadunud lapsed Arvamus Mart Laar: igal sõnal on kaal - peaministrit kiputakse tõsiselt võtma (21) Marko Mihkelson: Donald Trumpi maailm ja Eesti (16) Juhtkiri: Keskerakond tahab kampaaniat, mida ei tohi kampaaniaks nimetada (1) Aarne Seppel: 6000 maksuastet ja lihtne maksusüsteem (9) Postimees 1906. aastal: Saksa leeri kära pääle Lauri Leppik: liberaalne erakond kaitseb rahvuskonservatiivi pensionimudelit (2) Kultuur Eesti kinodes jätkuvad maailma tippteatri otseülekanded Arktiliselt külmutatud psüühiline pinge Sport Spordi lühiuudised Liverpooli sünge jaanuar jätkub Liidrid pidid korralikult vaeva nägema Kuldse Kelly valitsemisaeg jätkub Pargisõidus hakkavad tooni andma suuremad tiimid Legendid mängisid end veel suuremaks Sõudjad vaatavad hoolimata olümpiamedalist peeglisse Tarbija Tuludeklaratsiooni eeltäitmise võimalused laienevad Eelmise aasta meevarud on juba otsas Õige elektripaketi valimine annab suure säästu Tartu Heast mõttest sündis veelgi parem tegu Talitriatlon tõi Otepääle nii maailma tipud kui kohalikud harrastajad Vald jätab Jõgeva sordiaretajad ilma sajast hektarist maast Kõige konarlikum tänav läheb lõpuks põhjalikku remonti Uus spordiklubi üllatab teistmoodi treeningute ja poksiringiga Välja tuli kunstiloo varjatum osa Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pargisõidus hakkavad tooni andma suuremad tiimid

2 min lugemist
Giulia Tanno ja tema konkurentide tegemisi jälgis Aspenis pidevalt suurearvuline Šveitsi koondise treenerkond. FOTO: Phil Ellsworth / ESPN Images

Ekstreemspordialad on olümpiamängudele jõudes muutuma hakanud ning riikide koondised aina suurenevad. Nii võis ka lõppenud Aspeni X-mängudel näha, et rahvuskoondised töötavad aina ühtsemalt  ja saavad niimoodi väiksemate võistkondade ees eelise.

Tellijale Tellijale

Kui Sildarude tiimi moodustavad Tõnis, Kelly ja Henry, siis suuremates freestyle-suusatamise riikides panustatakse edu saavutamiseks aina rohkem vahendeid. Suuskade määrimisel on Sildarud saanud tihtilugu ka teistelt koondistelt abi, kuid muud infot naljalt ei jagata.

Nii näiteks on pargisõidu rajal suurematel koondistel väljas 3-4 treenerit. Seega omavad sellised tiimid treeningutel rajal tehtavast head ülevaadet. Näiteks Šveitsi koondisel (naiste pargisõidus osales Giulia Tanno) oli terve võistlustrass inimestega täidetud ja omavahel jagati pidevalt raadiosaatjate teel infot, mida Tanno konkurendid trennis tegid. 

28.01.2017 31.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto