Sisukord
Sport
Postimees
30.01.2017
Eesti Kihnu võiksid päästa kodanikupalk ja kaluriäpp EAS arvestas viis aastat tagasi Ärma tagasinõudeks 68 000 eurot (3) Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Tagakülg Horoskoop Tallinnas ja Tartus tähistati Hiina uusaastat Eesti lühiuudised Austraalia piirivalve pidas kinni kihlveopettust plaaninud eestlased Metsaraie ohustab loodusturismi (1) Kihnu saare tume tulevik (11) Majandus Uues maksusüsteemis võib ka 500-eurose kuupalgaga kaotajaks jääda (24) Majanduse lühiuudised Analüütikud soovitavad Šiauliųt (2) Välismaa KOHALIK VAADE: Kaheksa ohvitseri pingestavad Türgi ja Kreeka suhteid Trumpi käsk vallandas meeleheite ja segaduse AJA PEEGEL. Mees, kes tappis rahva isa Välismaa lühid Tulutu võitlus Aafrika «prohvetiga» Issanda Vabastusarmee kadunud lapsed Arvamus Mart Laar: igal sõnal on kaal - peaministrit kiputakse tõsiselt võtma (21) Marko Mihkelson: Donald Trumpi maailm ja Eesti (16) Juhtkiri: Keskerakond tahab kampaaniat, mida ei tohi kampaaniaks nimetada (1) Aarne Seppel: 6000 maksuastet ja lihtne maksusüsteem (9) Postimees 1906. aastal: Saksa leeri kära pääle Lauri Leppik: liberaalne erakond kaitseb rahvuskonservatiivi pensionimudelit (2) Kultuur Eesti kinodes jätkuvad maailma tippteatri otseülekanded Arktiliselt külmutatud psüühiline pinge Sport Spordi lühiuudised Liverpooli sünge jaanuar jätkub Liidrid pidid korralikult vaeva nägema Kuldse Kelly valitsemisaeg jätkub Pargisõidus hakkavad tooni andma suuremad tiimid Legendid mängisid end veel suuremaks Sõudjad vaatavad hoolimata olümpiamedalist peeglisse Tarbija Tuludeklaratsiooni eeltäitmise võimalused laienevad Eelmise aasta meevarud on juba otsas Õige elektripaketi valimine annab suure säästu Tartu Heast mõttest sündis veelgi parem tegu Talitriatlon tõi Otepääle nii maailma tipud kui kohalikud harrastajad Vald jätab Jõgeva sordiaretajad ilma sajast hektarist maast Kõige konarlikum tänav läheb lõpuks põhjalikku remonti Uus spordiklubi üllatab teistmoodi treeningute ja poksiringiga Välja tuli kunstiloo varjatum osa Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõudjad vaatavad hoolimata olümpiamedalist peeglisse

3 min lugemist
Allar Raja (paremal) tõmbas end Alfal neljandaks, Tõnu Endrekson neljandaks. FOTO: Jaanus Lensment/Postimees/Scanpix

SÕUDMINE. Laupäeval traditsioonilisel sisesõudmise võistlusel Alfa Tallinna publiku ette tulnud paarisaerulise neljapaadi liikmetel ei saanud Rio olümpiamängude pronksmedalist küllalt ja neil on isu väärismetalli veelgi juurde koguda. Allar Raja, Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsä on saanud pikalt koguda mõtteid, millele pärast edukat hooaega seekord rõhku panna.

Tellijale Tellijale

«Teised koondised lähevad seda teed, et nad ei ajasta tippvormi ainult üheks võistluseks, vaid saavad juba hooaja alguseks suhteliselt heasse seisundisse. Kui ajada end ainult mingiks kindlaks etteasteks vormi, siis on oht, et seda kas ei saavutatagi või treenitakse üle. Nagu Tõnu ütleb, siis tuleb kogu aeg puid alla visata, et ahi ikka põleks. Teisalt ei tohi muutuda diiselmootoriks, mis vaikselt podiseb ühes rütmis, aga kui väga järsult vajutada, siis õiget minekut teinekord pole,» rääkis Raja.

Mai alguses toimuvast esimesest MK-etapist septembri viimastel päevadel algava MMini pole loomulikult võimalik Supermane mängida. Taimsoo sõnul saab endist ja konkurentidest täpsema pildi alles mai lõpus Tsehhis Euroopa meistrivõistustel.

«Praegu pole veel mingit infot selle kohta, millega konkurendid tegelevad ja kui palju riikide koondistes muutusi on olnud. Esimene MK-etapp oli mullu päris väikese kandepinnaga ja see ei pruugi suurt midagi näidata,» lausus ta.

28.01.2017 31.01.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto