Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
01.02.2017
Eesti Eestlaste eurotruudus püsib suur Sillamäe EMO töötab nagu kauplus: murrad õhtul jala, abi ei saa Dilbert Male Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakülg Eesti lühiuudised EAS hüvitab 152 000 eurot, Alajõe vaikib Avo Kaasik: SSE Riia vilistlased tunnevad muret Eesti insenerid tahavad piilurdroonid ära küpsetada (6) Majandus Välismajanduse lühid Eesti majanduse lühiuudised Leedu lükkas Rail Balticu ootamatult naabrite gaasisõtta (14) Kütusemüüjad tõstsid hinda juba enne aktsiisitõusu (3) Tõnis Oja kommentaar: kütusefirmad võtavad viimast Trumpi valitsemisajal on juba üllatusvõitja Välismaa Trump jätkab üllatamisega «See võib siin lõpmatult kesta!» Avo Kaasik: SSE Riia vilistlased tunnevad muret Välismaa lühiuudised 1.02.2017 KOHALIK VAADE. Läti erakõrgkoolid sattusid poliitmängude keskmesse Arvamus Tiina Kaukvere: minu sõber süürlane (36) Juhan Kivirähk: Eesti kodakondsuspoliitika on end ammendanud (12) Toomas Kiho: me mõtted on priid ehk lugu roidunud rahvast (28) Ilmar Vananurm: Setomaa nimega lehvitamine teenib üksnes poliitilisi ja rahalisi eesmärke Postimees 1938. aastal: ema – palgalisena? Juhtkiri: meile meeldib Euroopa Liitu kuuluda (9) Mart Raudsaar: avalikkuse süvenev skleroos (10) Sport Gaim jäi MM-koondisest välja Raskustes Eesti esiklubi püüab võlgadest välja rabeleda Sildaru mõjukas mänedžer: tahan kohtuda ka EOK ja suusaliiduga Punase laterna hääbumine röövib vajaliku hüppelaua Tarbija Täiskasvanuna tantsima – kunsttükk või käkitegu? AK Postimees kinkis Ilmar Malini pannood ERMile Tartu Noorpere pääses vingugaasi kütkest esmaabi ja ehmatusega Postimehe ajalooline Gildi tänava maja sai uue omaniku Mehikoorma rahva juures on kostil neljajalgsed piiririkkujad (1) Noora loodab, et uurija tunneb end uutes ruumides nagu kuninga kass Heitlik talveilm lammutab maanteid Tasuta koolitused jõuavad nii pilliõpetajate kui ka kokkadeni Hea kunst innustab noori uut kunsti looma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Raskustes Eesti esiklubi püüab võlgadest välja rabeleda

2 min lugemist
Kohila viimases euromängus. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

VÕRKPALL. Viimaste aastate edukaim Eesti võrkpalli klubinaiskond Kohila VK/E-Service on eurosarjadega küll väikelinna suure võrkpalli toonud, ent klubil on sel hooajal tekkinud rahalised raskused ja ka võlad. Klubi sõnul on võlausaldajad nõus nende tasumisega ootama, kuni rahaline olukord paraneb. Õhus oli ka võimalus, et Kohila ei saa oma viimast euromängu seal pidada, sest saali rent oli tasumata. Kuna Kohila kodusaal oli euromängude jaoks liiga väike, peeti osa kohtumisi Tallinnas Audentese spordihallis.

Tellijale Tellijale

Klubi vedaja ja naiskonna abitreener Ingrid Kangur tõdeb, et probleeme on, ent nendega tegeletakse pidevalt, ja kinnitab, et kõik saab tasutud. «Kui otsustasime selle hooaja eel eurosarjaga liituda, siis teadsime, kust raha tuleb. Aga üks toetaja jäi vahetult enne Meistrite liiga algust ära ja me ei jõudnud nii kiiresti uut leida. Meid toetab ka omavalitsus, aga nende eelarve alles võetakse vastu, nende asjaolude tõttu oleme palunud oodata, kuni saame võlgnevused tasuda,» räägib Kangur.

31.01.2017 02.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto