Sisukord
Arvamus
Postimees
01.02.2017
Eesti Eestlaste eurotruudus püsib suur Sillamäe EMO töötab nagu kauplus: murrad õhtul jala, abi ei saa Dilbert Male Mälumäng Horoskoop Palju õnne Tagakülg Eesti lühiuudised EAS hüvitab 152 000 eurot, Alajõe vaikib Avo Kaasik: SSE Riia vilistlased tunnevad muret Eesti insenerid tahavad piilurdroonid ära küpsetada (6) Majandus Välismajanduse lühid Eesti majanduse lühiuudised Leedu lükkas Rail Balticu ootamatult naabrite gaasisõtta (14) Kütusemüüjad tõstsid hinda juba enne aktsiisitõusu (3) Tõnis Oja kommentaar: kütusefirmad võtavad viimast Trumpi valitsemisajal on juba üllatusvõitja Välismaa Trump jätkab üllatamisega «See võib siin lõpmatult kesta!» Avo Kaasik: SSE Riia vilistlased tunnevad muret Välismaa lühiuudised 1.02.2017 KOHALIK VAADE. Läti erakõrgkoolid sattusid poliitmängude keskmesse Arvamus Tiina Kaukvere: minu sõber süürlane (37) Juhan Kivirähk: Eesti kodakondsuspoliitika on end ammendanud (12) Toomas Kiho: me mõtted on priid ehk lugu roidunud rahvast (28) Ilmar Vananurm: Setomaa nimega lehvitamine teenib üksnes poliitilisi ja rahalisi eesmärke Postimees 1938. aastal: ema – palgalisena? Juhtkiri: meile meeldib Euroopa Liitu kuuluda (9) Mart Raudsaar: avalikkuse süvenev skleroos (10) Sport Gaim jäi MM-koondisest välja Raskustes Eesti esiklubi püüab võlgadest välja rabeleda Sildaru mõjukas mänedžer: tahan kohtuda ka EOK ja suusaliiduga Punase laterna hääbumine röövib vajaliku hüppelaua Tarbija Täiskasvanuna tantsima – kunsttükk või käkitegu? AK Postimees kinkis Ilmar Malini pannood ERMile Tartu Noorpere pääses vingugaasi kütkest esmaabi ja ehmatusega Postimehe ajalooline Gildi tänava maja sai uue omaniku Mehikoorma rahva juures on kostil neljajalgsed piiririkkujad (1) Noora loodab, et uurija tunneb end uutes ruumides nagu kuninga kass Heitlik talveilm lammutab maanteid Tasuta koolitused jõuavad nii pilliõpetajate kui ka kokkadeni Hea kunst innustab noori uut kunsti looma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tõnis Oja kommentaar: kütusefirmad võtavad viimast

1 min lugemist
Tõnis Oja. FOTO: Postimees

Kui Postimees rääkis möödunud nädalal suuremate kütusefirmadega täna kehtima hakkavate aktsiiside mõjust mootorikütuste jaehinnale, siis ähvardasid nad järgmisel nädalal suure hinnatõusuga. Praegu veel Statoili kaubamärki kasutava Circle K mootorikütuste tootejuht Indrek Sassi rääkis koguni kõigi aegade suurimast hinnatõusust jaeturul.

Tellijale Tellijale

Vaadates, kuidas mootorikütuste jaehinnad on viimastel päevadel muutunud, võib üsna kindlalt väita, et kütusemüüjad püüavad enne aktsiisitõusu võtta viimast ning on enne aktsiisitõusu marginaali kasvatanud.

Eile hommikul oli bensiini hind automaattanklates kerkinud 1,204 euroni liiter. Nädal aega tagasi, 24. jaanuari hommikul, maksis bensiiniliiter samades tanklates 1,167 eurot, mis tähendab, et hind on tõusnud 3,7 senti. Viimasel nädalal on stabiilne olnud nii nafta hind kui ka dollari kurss, mis mõlemad mõjutavad kütuse lõpphinda tanklates.

31.01.2017 02.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto