Sisukord
Kultuur
Tänane leht
02.02.2017
Eesti Eesti ümberjagamine teeb valimised ettearvamatuks Palju õnne Mälumäng Male Horoskoop Dilbert Tagaots Rannaala planeerijad ootavad Pirita elanike arvamusi Luganski separatistid tahavad Eesti kodaniku välja vahetada (14) Mees peksti kümnete silmapaaride ees poolsurnuks (44) Majandus Rändlustasud kaovad: Ansip rõõmustab, operaatorid mitte Viinariiulite peitmine nõuab kauplustelt miljoneid eurosid (11) Majanduse lühiuudised Apple on taas mobiilikuningas Välismaa Ungari kompab piire PERSOON: Väikse Saksa linna alkohoolikust kantslerikandidaadiks Välismaa lühid Arvamus Erkki Bahovski: vabaduse hääbuv kaja (31) Jaan Lahe: kristofoobia – ühe nähtuse anatoomia (32) Priit Pullerits: Eesti, millega aitad sina Kellyt? (12) Vladimir Sazonov: mis saab Islamiriigist? Postimees 1930. aastal: Tartu rahu 10. aastapäev Sven Sester: tulumaks kahaneb, mitte ei kasva (1) Juhtkiri: liiga tavaline vägivald (1) Kultuur Jahimees põline pervert (3) Arne Maasiku ülev arhitektoon Sport Venemaa nelikult võeti medalid Spordi lühiuudised Seljaga hädas olnud Seim rippus pea alaspidi, nõelad kandades (1) Olümpiavõitja toob Eesti aerutamisse uue hingamise UEFA president tegi jalgpalliuuendused maatasa Eesti parim naisujuja Romanjuk sihib MMil isiklikke rekordeid Tallinn Rannaala planeerijad ootavad Pirita elanike arvamusi Tarbija Kasvavad palgad kergitavad ka Eesti korterihindu Keldrisse kodu rajamine on paras loterii Kodu lühiuudised 2.01 Tartu Lehkav kaubahall peletab linnakodanikke (4) Ülikooli tänava remont lükkus järgmisse aastasse (1) Kas teate, kus kunstnikud sellise Tartu talletasid? Lõunakeskuses ehitus lõpusirgel: Sophia, Fii ja Apollo hakkavad juba ilmet võtma Poskalased lõid üksteise välimääraja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jahimees põline pervert

4 min lugemist
Ulrich Seidli Safari- loom on maha võetud FOTO: outnow.ch

Mulle on jahimehed alati natuke nalja teinud – kõik need veidrad rõivad ja rituaalid: püssid, traksid, rohelised sulgedega velvetkaabud ja see kinnisideeline olek loomadele pealepassimisel. Üks lemmikumaid ja veidramaid meelelahutusi on mul pikka aega olnud Youtube’ist vaadata mingisugust Baieri jahisarve puhumise võistlust. Sarv teeb kõige perverssemaid hääli, kuid nii puhujad kui ka žürii on kõige suurema asjalikkuse ja tõsiduse juures.

Tellijale Tellijale

Ja kas pole ka satiirisarja «South Park» meeleolukamad karakterid just kaks jahimeest, kellest üks kõneleb häälesüntesaatori vahendusel ja laseb iga vaatevälja ilmuva looma kohe maha, kuna «loom hakkas teda ründama». Mis seal salata, olen isegi paar korda Facebooki vahendusel – ei saa isegi öelda, et naljaga pooleks, vaid ikka lausa täiel määral naljaga, millest küll alati pole aru saadud – soovinud müüa või osta (täpselt ei mäletagi) karunahka. Kuna sellisest naljast ei saada hästi aru, näitab see veel kord, kui tõsine asi on jahikirg ning jahitrofeede otsimise tahe. Ning sõber rääkis, et kui ta oli aastaid tagasi maakonnalehes praktikal, avastas ta, et kuidagi kummalise tihedusega avaldatakse kohalikust jahimeeste ühingust surmakuulutuste rubriigis kaastunnet.

Sokid haisevad

01.02.2017 03.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto