Sisukord
Arvustused
Tänane leht
11.02.2017
Eesti Auto hakkab ise abi kutsuma (2) Mälumäng Lasteaed Krõll ei saa ministri määruse alusel toetust Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Hahad üha häälekamad Tagakülg Esikülg 11.02 Majandus Sulev Loo lahkub Eesti Raudtee juhi kohalt Majanduse lühiuudised Välismaa Colombia kokakasvatajad kardavad mässuliste lahkumist Trumpi migrandikeeldu tabas tagasilöök Miski on mäda Vene luures Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: presidendile residents Maardusse (14) Rahva sõber Iohannis Hommikumaa tark Kõigi aegade parim Veidra telepere looja Jaak Aaviksoo: kui tõde hääletatakse (49) Edasi 1984. aastal: tartlased leinavad Jaanus Piirsalu: hurraa 1992. aasta valijale! (4) Kultuur Hardo Aasmäe mõtteid neljast kümnendist (1) Jaak Alliku eludraama: vere hääled Jaak Allik vaatab minevikus öeldud-kirjutatud sõnadele tõsiselt otsa Sugrimugri maagilne naturalism Raimo Pullati Tallinna-inventuur Ma parem ei kirjuta Eesti arendas superstaari «Maailma suurim patt on argus!» Aja auk. Seks kui neuroos Hommikumaa tark (1) Sport Tänak näitas head kiirust, boonuseks katsevõit Johaug lubati olümpiale, kuid vaid esialgu Vinge tagasitulek aitas Fed Cupi naiskonnal eesmärgi täita Töötõend prügikastis ja öine reid Tallinn Auto hakkab ise abi kutsuma (2) AK Peeter Langovitsi tagasivaade: Soome peaministri esimene visiit Eestisse Arvamusliider Madis-Ulf Regi päevik: veidi kahju, et meil enam kommunistlikku parteid pole... (1) Enn Tõugu: masinad on üha targemad, mis edasi saab? (3) Ukraina politoloog: Maidanid käivad Ukrainas kiiresti, muutused mitte nii väga (13) Jaak Aaviksoo: kui tõde hääletatakse (49) Jaak Allik vaatab minevikus öeldud-kirjutatud sõnadele tõsiselt otsa Olümpiamängud kui Kolmanda Reichi apoteoos Raimo Pullati Tallinna-inventuur Jaak Alliku eludraama: vere hääled Sugrimugri maagilne naturalism Ma parem ei kirjuta Eesti arendas superstaari Aja auk. Seks kui neuroos Eesti kultuuri täheatlas: rahvusülikooli asutamine Arter Kalliskivid ja teised kallid kivid Sisemine valgus Maraton, mu rõõm ja kannatus «Baleriin» sütitab nii suuri kui ka väikeseid Põhjamaade suurim paadimess meelitab Soome eripäraga Sõiduproov. Lexus IS: Roheline tee Arst, kelle missioon ja seiklus on Kihnus Vennatapusõjad Eesti suusaradadel «Sangarite» looja Jaak Kilmi mõtleb filme tehes oma lõbu ja lusti peale Eesti ristsõnameister sihib Cambridge'i Postimehe nädalahoroskoop 11.–17. veebruar Ossipiff – kaunitar mitmekülgse lisavarustusega «Eesti laul 2017» stardib täna! (5) Veganid keedavad suppi Elukutse – juht Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sugrimugri maagilne naturalism

2 min lugemist
Katja Kettu «Ööliblikas» FOTO: Raamat

Ärge laske end kaanepildist eksitada. Ega ammugi pealkirjast. Nende järgi, arvas üks oma otsata rumaluses, võiks juttu tulla lõdvapüksikummiliste naisterahvaste raskest, ent tugevast ja iseseisvast elust.

Tellijale Tellijale

Samamoodi ärge laske end eksitada, kui ikka raamatu poes pihku võtate, läbi lehekülgede sirr teete, silmakargavatest aastaarvudest. 1937, 1947, eriti esimene paneb nõukogude karastusega inimesel peas tobedad rattad käima. Lisades eelarvamuse, et järjekordne kannatuste rada, mis muud. See pole ammu enam punase krahvihärra Tolstoi suurepärane romaan, vähemalt esimene ja teine osa on küll head, kolmas läheb jamaks, kui Joss ning see kitsehabemega süfiliitik tegelasteks trügivad, vaid omaette žanr. Oi, kui valus, oi, kui paha, oh, ma nägin lapsena saunas alasti inimesi, seepärast hakkasingi perverdiks, hoidke kätt, andke raha.

Tegelikult on see nõiduslik raamat. Mitte mingi väljamõeldis, vaid ehtne sugrimugri nõidus väga laiahaardeliselt. Ei mõtle iga päev, aga meie asuala on ikka veel pööraselt suur, kuigi venelased tükke endale krahmanud ja muidu võimutsevad. See maailm on ikka alles ja nood teised maailmad ka.

10.02.2017 13.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto