Tomberg paneb Eesti Meedia võitlema ühise brändi eest

Eile asus ASi Eesti Meedia sisu- ja programmidirektorina tööle Hanno Tomberg. See tähendab, et tema alluvusse lähevad kõik Eesti Meedia Eestis tegutsevad üksused: telekanalid, raadiojaamad, ajaleht Postimees, maakonnalehed, uudisteportaalid ja uudisteagentuur BNS.

Tellijale Tellijale

Tomberg lõpetas 1993. aastal Tartu Ülikooli ajakirjandusosakonna. Ta on töötanud Eesti Päevalehe peatoimetaja, TV3 uudistetoimetuse juhi, Eesti Raadio uudiste- ja sporditoimetuse juhatajana. Aastatel 2007–2014 oli Tomberg Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse liige, vastutades tele- ja raadioprogrammide, uudistetoimetuse ja sporditoimetuse juhtimise eest, aastatel 2014–2016 töötas ta Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) juhatuse esimehena.

Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann lausus, et peab Tombergi vaieldamatult üheks tugevamaks tippjuhiks ning meediajuhiks Eestis. «Tema liitumine meie organisatsiooniga on olnud üks minu suurtest eesmärkidest,» sõnas Nuutmann. «Tean, et meie koostöö saab olema laiapõhjaline ja pikaajaline ning Hanno juhtimisel saame veelgi paremini kasutada meediakanalitevahelise koostöö võimalusi.»

08.02.2017 10.02.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto